Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesin még a gyakorlatokat se...

Tesin még a gyakorlatokat se tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés

egyszerűen a múlt évben annyira lusta voltam, hogy már a tesi feladatokat se tudtam ma megcsinálni tesin... (most sokkal többet kellett futni, és megállás nélkül feladatok voltak) a többiek sokkal jobban bírták mint én, pedig én már egy hete futni járok, és kardiózok...

kérlek segítsetek... ez írtó ciki számomra...



2016. márc. 22. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
egy hét alatt nem váltód meg a világot, mit gondoltál? majd jövőre nem puhánykodsz annyit
2016. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
76%
1 hét edzés az nokedli.
2016. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi segítsünk? Te lustálkodtál!
2016. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom.... már bánom is :/
2016. márc. 22. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, egy kis biztatásra van szükséged :-) Ne bánkódj, pár hét, és belejössz. Én biciklivel járok suliba, és az első két héten szinte csak fekszem egész este, úgy kifáradok. Még egy-két hét, és bírni fogod. Hajrá!
2016. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy szünet után, mikor nem mentem annyit.
2016. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy ember, aki rájött, hogy nem jó, ahogy eddig vitte az élete egy bizonyos területét, és jobbá szeretne válni - oltsuk szét gyorsan!!! -.-


Kérdező, én nem értek hozzá, csak olyanokat tudnék elmondani, amiket te is megtalálsz, ha beírod a megfelelő kulcsszavakat. Ami nekem bevált, az az, hogy úgy edzettem, hogy mindig, mikor van egy pont, hogy "na most nem bírom tovább", akkor megígértem magamnak, hogy még 5 percig futok valahogy, még 20 felülést akkor is megcsinálok, és aztán vége... Nem tudom, érthető-e, a lényeg, hogy ha elérsz a holtpontra, és ott azt mondod, hogy "még egy kicsit", akkor van motivációd, hogy ne állj le (mert már csak az a kicsi kell, ugye, nehogy befejezetlenül maradjon, aztán emiatt rosszul aludjak), és mire "azt a kicsit" befejezted, elmúlik a holtpont. Mikor elkezdtem futni, a holtpont, úgy nagyjából három perc alatt eljött, tegnapelőtt 7.5 kilométer után gondoltam azt, hogy nem bírom tovább, de aztán csak lenyomtam a maradék 2.5-öt. Igaz, a kettő között eltelt egy év, de látod, van eredménye, még ha lassan is :)

2016. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
75%
Messze nem lett szétoltva. Akkor nem tudod mi az igazi oltás. Csak írtuk, hogy egy hét az semmi. Ez miért is oltás szerinted? Fuck logoc.
2016. márc. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
*logic
2016. márc. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cortez70 ***** válasza:
38%
Meg én pl edzek 30 éve, 45 évesen is elég izmos vagyok. ki nem szarja le? Mindenki leszarja. Akkor miért kell nekem most tapsikolni, meg leborulni mások előtt, mert egy hete edz valamit? Fas ki van már.
2016. márc. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!