Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom megcsinálni a kezdő gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ezt az edzéstervet:

[link]

de például a tolódzkodás és a húzódzkodás tarkóhoz nem megy. Fekvő se nagyon de térden az megy. A húzódzkodásnál legalább lehet helyettesíteni egykezes evezéssel de a tolódzkozás egyáltalán nem megy max 1 aztán próbáltam lábbal segíteni de nemtudtam hogy kéne és úgy se nagyon ment. Mit javasoltok mit tegyek csináljak amennyit tudok és majd erősödök és menni fog vagy helyettesítenem kéne?



2013. jún. 25. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Fekvő: rakj le valami először magad elé (én mikor kezdtem 3 db DVD tokot raktam le) és csak addig engedd le magad. Így sokkal könnyebb, és majd ha fejlődsz, akkor mindig vegyél ki 1-1-et. De amúgy ott fekvenyomást ír, nem fekvőt.

Tolódzkodás: van a kondiban olyan tolódzkodó gép? Pl. ilyen: [link]

Ezen be tudod állítani a súlyt, neked csak ülni kell.

Húzódzkodás: hasonlóan van gép hozzá, valami ilyesmi: [link]

Amúgy ezen tolódzkodni is lehet, feltérdelsz arra a középső részre, a súlyt beállítod, hogy mennyivel legyen könnyebb (ha pl. 30-ra rakod, akkor 30 kilóval könnyebb lesz megcsinálni) és csinálod.

2013. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja csak most vettem észre, hogy ez otthoni edzésterv. Megtévesztett a fekvenyomás és vállból nyomás :(

Akkor mindegy, úgy se tudod felhasználni amiket az előbb írtam, csak a fekvőtámaszost :)

2013. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi azért, ment a zöld! :D
2013. jún. 25. 22:49
 4/8 poiu ***** válasza:
Csináld csak a negatív részét, tehát segítsd fel magad és ereszkedj le szabadon.
2013. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fall Oszkar ***** válasza:

Talán az energiád is lehet kevés hozzá. Én ajánlanék neked reggelente egy turmixot ami segíteni fog és rettentő olcsó. Vegyél 2 banánt turmixold össze fél liter tejjel ízlés szerint cukrozd.

Ezt benyomod reggel 8 kor, majd 10 órakor elkezded az edzést!

2013. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A húzódzkodást nem lehet helyettesíteni! Az egykezes evezés mást dolgoz meg, gondolj bele: az egyiknél fej fölött fejtesz ki erőt, a másikkal test előtt. Ugyan az az izom, de más részen. Konditeremben lehúzógép talán jó helyette, de otthon a húzódzkodás kötelező. Ha érdekel hogyan kell nulláról elkezdeni, írj rám, küldök linket.
2013. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehogy tejet igyál már! Az mérgező!
2013. júl. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg még cukrozni is kéne?

Fall oszkar te nem kicsit vagy kretén!

2013. júl. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!