Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jógával szeretném formába...

Jógával szeretném formába hozni magam! Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt rendszeresen, haladó szinten jógáztam, és nagyon jó eredményeket értem el vele, azonban egy tartós betegség miatt több évre abbahagytam. Szeretném újrakezdeni, de fizikailag annyira le vagyok gyengülve, hogy az alapvető ászanákat sem bírom a kellő ideig kitartani.

Úgy döntöttem, hogy kezdő jóga órákat veszek, de erre csak heti egy alkalommal van lehetőségem. Egy héten hányszor, és mennyi ideig gyakoroljak ahhoz, hogy visszaszerezzem az erőnlétemet, egy kicsit formásodjak és visszarázódjak a napi testmozgásba?

Ha ez számít, szellemi munkát végzek, tehát szinte egész nap ülök, legfeljebb napi negyed órát sétálok. Vékony alkat vagyok, de az utóbbi két évben az izomzatom szinte nullára redukálódott, és sikerült felszednem egy minimális zsírfelesleget is (maximum 2-3 kg).

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!


2016. márc. 8. 20:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!