Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes lenne folytatnom az...

Érdemes lenne folytatnom az atlétikát?

Figyelt kérdés
Fél éve nem sportoltam semmit amióta elkerültem másik iskolába viszton 16 éves vagyok és nagyon eredményes voltam a múlt évben országos versenyt is nyertem... Szóval sokat tudnék még fejlődni szerintetek érdemes lenne ? Nagyon nagyon rosszul érzem magam azóta mióta nem sportolok néha már sírhatnékom van a béna tornaórákon hogy ők ezt nevezik sportnak ...
2016. márc. 5. 12:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok teszem hozzá :)
2016. márc. 5. 12:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Szavaidból azt veszem ki, hogy szeretsz sportolni, és meg van a tehetséged az atlétikához, hiszen elég fiatal vagy még. És ami még igen jó nálad, hogy motivált is vagy.

Véleményem ezek után az, hogy nyugodtan folytasd az atlétikát. Bár az igaz, hogy fél éve nem sportoltál, van lemaradásod most, tehát van mit behoznod. Viszont azt tanácsolom még, hogy legyél nagyon türelmes, nehogy összeszedjél valamilyen sérüléseket. Tehát érdemes fokozottan elkezdened az edzésmunkát. Hajrá!

2016. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azt úgy néz ki folytatni fogom :D
2016. márc. 6. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen eredményeid vannak? Szerintem nyugodtan elmehetsz egyesületbe:)
2016. márc. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!