Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tehetnék?

Nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már lassan 10 éve sportolok akrobatikus rock and roll-t, versenyszerűen. A legjobb helyezésenet tavaj értem el Svájcban. (Vb 7. hely)

Nagyon nem szeretek edzésre járni, fölleg versenyre nem. Pár honapja megmondtam a szüleimnek, hogy abba hagyom, és nem voltam hajlandó tovább edzésre járni. Először ugy tünt, hogy elfogadják, hogy abba akarom hagyni, de elkezdtek fenyegetőzni, komoly dolgokkal. Egy hétig birtam. Megeggyeztünk, hogy ezt az évet még végigcsinalom, és minden olyan lesz mint régen. (Csak a versenyszezont, ami még kb 2,5 hónap,hogy ne hagyjam cselben a tőbbieket(ez egy csapat sport))

Ez kb 3 hete volt, azóta járok edzésre. Most vasárnap lesz az első verseny, és nagyon nagyon nem akarok menni, és az edzéseket is nagyon nagyon nagyon utálom. Nem értem miért kell erőltetni. Pedig nagyon eros az akaratom, es nem konnyu ravenni ilyen dolgokra, ha mar elhataroztam magam. Egyszeruen nem tudok mit csinalni. Nem birom veluk ertelmes ember modjara megbeszelni. Arra gondoltam hogy elkene tornom a kezem es megvan oldva az egesz, de nem akarok magamban kart tenni az o hulyeseguk miatt. Elegen van es nemtudom mit csinaljak. Elrontjak a gyerekkorom. Borzalmas. Minden reggel amikor felkelek es van edzesen egyszeruen nen akarok kikelni az agybol. UTALOM

Neha mar annyira kivagyok hogy azt erzem hogy pschichologushoz kene vinni. Szaminra erthetetlen az, hogy a szulo miert erolteti ra az akaratat a gyerekre. Kerlek segitsetek mit csinaljak! Esetleg ha arra kerulne a sor, mit javasoltok hogyan torjem el a karom? ( tudom hogy irto nagy baromsagnak hangzik, de egyszeruen nem talalok jobb megoldast)


Elore is nagyon koszonom az ertelmes es hasznos vaaszokat, es bocsanat a helyesirasi hibakert es az ekezethianyert, csak telorol vagyok.



#sport #fontos #eröltetik
2016. márc. 1. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is erős tud lenni az akaratom adott esetben. A karomat eszembe se jutna eltörni, sokkal kényelmesebb egyszerűen nem menni edzésre. Nem. Leülök, lefekszem, ott maradok... Láttál már macskát, akit sétálni akartak vinni, de nem ment? Max. vonszolható a földön a pórázánál fogva, de azt jóérzésű ember nem teszi.

Nem tudom, mivel fenyegetőznek, de ha már kartörésen gondolkodsz, akkor elég komolyan nem akarod s akkor is kiderülhet, hogy direkt csinálod s még jobban fog állni a bál... Én inkább hisztérikus jeleneteket rendeznék, abban szerintem jó lennék, ha bárki erőltetni akarna valamire, amit ennyire nem akarok... Pszichológushoz jobb lehet járni :D Jaj, bocs a smiley-t, szörnyű lehet ám neked (nekem is az, életem romokban, de nem tudok búskorom lenni folyton).


Nem értem, hogyan nem értik meg, ha ezt így megmondod nekik, hogy utálod, elrontják a gyerekkorod, kétségbeesett dolgokra is képes vagy, de ezt ne... Tudom, hogy vannak szülők, akik ilyesmik. De akkor sem tudom megérteni :(

2016. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!