Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 6 éves fiúnknak szeretnénk...

6 éves fiúnknak szeretnénk boxzsákot venni karácsonyra. Álló boxzsák megfelelő lenne?

Figyelt kérdés
A felfüggesztést nehezen tudnánk megoldani, ezért gondoltunk állóra. De az levegővel töltött. Jó lenne vajon az neki?
2015. dec. 9. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Levegővel töltött és álló jó lesz neki. Nekem is ilyen volt ennyi idősen, mondjuk már van rendes zsákom is. Azt kell, hogy mondjam, hogy egy ekkora gyereknek bőven elég lesz.
2015. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Strapabíró ez a fajta? Nem lyukad ki egy hónap után? Gondolom, a drágább jobb is...
2015. dec. 10. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lyukadt, még 15 évesen is vertem néha. Legfeljebb felborul, de nem nagyon szokott kilyukadni.
2015. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor elkezdjük a neten a keresgélést :)
2015. dec. 11. 06:21
 5/5 anonim ***** válasza:

egy talpas reflexlabda jobb lenne.

azzal nem tud ész nélkül vadulni,muszáj hozzá odafigyelnie és fejlesztené a ritmusérzéket is.

2015. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!