Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítenének futónak ügyben?

Segítenének futónak ügyben?

Figyelt kérdés
Páromat szeretném meglenni egy futónadràggal, hol érdemes venni? Illetve. Milyen márkát? Hosszú szeretnék, jelenleg Adidas van neki...
2015. dec. 8. 08:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért, telefonról gyorsan írtam, s nem olvastam vissza
2015. dec. 8. 08:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a sportboltot javasolnám... Mondjuk Decathlonban jó áron vannak jó minőségű futónacik.
2015. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A márka nem is annyira lényeges. Inkább ilyen praktikus dolgokra figyelj például, hogy mekkora a zsebe (telefon/kulcs/pénz/bérlet/papírzsepi (te tudod, mit szokott magával vinni) beleférjen), van-e rajta fényvisszaverő csík. A hosszúból is van a vékonyabb anyagú, és a téli, bolyhos belsejű. Az utóbbival nincs tapasztalatom, de a vékonyabbik nekem még elég ezekben a mostani 5 fokokban. És ha fagyni fog, felvehet rá még egy nadrágot pluszban. Viszont enyhébb időben a bolyhos már túl meleg lehet, és az elég kényelmetlen.
2015. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!