Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportból meg lehet élni?

Sportból meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 9 éve Jégkorongozom és lány vagyok nagyon szeretem ezt csinalni tudom hogy nem lehet meg élni a sportból de en minden fele keppen szeretnek a sportommal penzt keresni nem tudom hogy van-e rá lehetoseg ha meg nincs akkor meg semmi otletem nincs hogy mi is szeretnek lenni ha valakinek van valami otlete a sportal kapcsolatos munkakban akkor legyszi írjátok le köszi

2015. nov. 29. 22:44
 1/8 anonim válasza:
Persze. Tiger Woods egészen jól megél belőle.
2015. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, többféleképpen is.



pl eléred, hogy ismerjék a neved az adott sportágban, majd leszerződsz márkaképviseletekkel, promotálod az ő termékeiket legyen az egy ütő, egy zokni vagy étrend kiegészítő.


Cégeknek eladod a mezeden a reklámfelületeket, így szponzorálnak téged.


Saját márkát hozol létre a saját neved alatt, legyen az zokni, ütő, parfüm, tusfürdő, hintőpor bármi és azt promotálod, árulod.



Mindehez persze szükséges az, hogy ISMERJÉK A NEVED!


Ehhez pedig eredményeket kell elérned, vagy különleges dolgokat kell letenned az asztalra, illetve produkálnod és közösségi médiákon, vagy videókon népszerűsítened magad!

2015. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg lehet.


Profinak kell lenned ennyi. Ha leigazol egy csapat, akkor lesz belőle fizetésed, ha csak amatőr szinten jársz akkor nyilván nem. Egy klub akkor fog leigazolni, ha ügyesebb vagy az átlagnál. Edz keményen és ha az edződ is úgy látja, akkor majd szólni fog neked, hogy mi a helyzet.

2015. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. nov. 30. 05:50
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A női jégkorong senkit sem érdekel. Ezért senki sem fog belőle megélni.
2015. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is jégkorongozom, szintén nőként.


Meg lehet élni, nem lehetetlen, de nagyon kemény. Én az Alba-Volános srácoktól hallottam, hogy nagyon kell hajtaniuk magukat szezonban, illetve sok klubnál (pl. HC Bozen ) komoly gondok vannak a kifizetéssel.

MEg aztán, bármelyik szponzor bemondhatja, hogy ja, hát nem hozza a klub az eredményeket (önhibán kívül, mondjuk a sok a sérült) és nem támogat többet.

Ezek akkor is fennállnek, ha ismerik a neved, és jó sportoló vagy. (Hogy megy egyébként?)


Szóval nagyon tud kutya vacsorája lenni a dolog, nem árt mellette mondjuk egy félprofi, vagy amatőr csapatban edzősködni is. Sajnos ez nem a KHL vagy az NHL.

Esetleg lehetsz még (idővel) edző, szakújságíró, kommentátor, vagy spori.

2015. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A viszkis is profi hoki kapus volt és mellette bankokat rabolt,hogy legyen lóvéja:) Egyébként pedig sajnos az a helyzet amit írt az egyik válaszoló.A női hoki senkit nem érdekel,én pl most tudtam meg,hogy egyáltalán van ilyen.Pénzed legfeljebb akkor lesz belőle,ha a játékot abbahagyva bekerülsz valahogy a vezetőségbe és megszeded magad a reklám eladásokkal,klubok adás vételével,játékosok fizetésének elsikkasztásával.Ha ez a része érdekel,akkor Berki Krisztián életútjára keress rá.Ő is ezt csinálta amikor rájött,hogy a nincsen rendes lóvé a válogatott kapuskodásban.
2015. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a férfi jégkorong. mutass nekem női jégkorongozót, aki megél belőle. Még amerikában sem érdekel kutyát se, hogy jégkorongoznak a nők...
2015. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!