Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ebből a sportból meg lehet élni?

Ebből a sportból meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Meglehet élni a kézilabdából? 14 éves vagyok és szeretném elkezdeni!És még egy kérdés Budapesten melyik a legjobb hely?

2013. ápr. 28. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
meg lehet
2013. ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BillyMarry válasza:
persze h meglehet de nemtudni próbálgass nagyobb csapatokat a fradi honvéd vasas ilyeneket próbálj
2013. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!A fradi milyen választás lenne?
2013. ápr. 29. 15:04
 4/10 Lait ***** válasza:
Meg lehet belőle élni főleg ha mind két kézzel tucc dobni,passzolni.
2013. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de továbbra is várom a választ, hogy a Fradi jó hely lenne-e?
2013. ápr. 30. 21:20
 6/10 anonim válasza:
Kezdésnek jó, de ha akarsz valamit a kézitől, be kell hogy vegyenek utánpótlásnevelőbe, különben megrekedsz NB/II-ben vagy NB/IB-ben, ami már normális, de csak kiegészítő fizetést ad. Nem dicsekvésként, de engem most vettek be a Balatonfüredbe, de az már full komoly, tehát az úgy lesz, hogy az életed a kézi, tehát nem csak egy szórakozás...
2013. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt például nem is tudtam/gondoltam, (Gratulálok)hát igen kemény munka áll elöttem még ha mindezt vagy többet is el akarok érni! Köszönöm!
2013. máj. 2. 06:40
 8/10 anonim válasza:
Szia!! Meg lehet belőle simán élni! Én a Pénzügyőr Spartacust ajánlom.(Pénzügyőr SE) Budapesten van.:)
2013. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Milyen furcsa, pont ezen gondolkoztam, hogy hozzájuk megyek :) de ezzel csak megerősítettél! Köszönöm!
2013. jún. 16. 00:24
 10/10 anonim válasza:
Szerintem az óksi is jó csapat.Ott van a kerék utcában az árpád híd körül.
2013. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!