Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vajon mi lesz ebből?

Vajon mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.


Egy korábbi hozzászólásomban, valamelyest örültem annak, hogy a FIFA megbűntette hazánkat amiért a sok gyökér neonáci, szégyenbe hozott minket egy barátságos mérkőzésen. Ezen véleményemet továbbra is fenntartom.

Ám amit a minap olvastam azt viszont már erős túlzásnak érzem.


Joseph Blatter elnök úr szerint súlyosbítani kéne a bűntetésünket pontlevonással vagy a világbajnokságért dúló selejtezőkből való kizárással, mert véleménye szerint példát kell a renitens országokkal. Nem tudom mennyi igaz belőle, de egyes pletykák szerint a FIFA elnökség néhány tagja arra is rá akarja venni az elnök urat, hogy zárjanak ki minket a szervezetből, automatikusan elvágva minket, bármiféle nemzetközi labdarúgó eseménytől.


Miért? Kérdem én. Azért mert néhány agyalágyult beugatott a meccsen? Ez már túlzás? Miért nem uszítják ránk mindjárt a NATO-t? Ez a kollektív bűnösség esete, ami ugyebár szintén diszkriminatív lépés.


A zárt kapus bűntetéssel egyetértek, de ezt sokkolóan túlzásnak tartom. Remélem nem fognak minket keresztre feszíteni, mert akkor az a kevés football is meghal nálunk.


2013. jan. 29. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igen a magyar foci így is haldoklik így még jobban meghalna pár farok miatt nem kellene szívni
2013. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Izrael ellen barátságos mecset szervezni nálunk? Az sem normális aki ilyet akar...


[link]


csak egy irányba működik a büntetés, ennek oka van. Szerintem nem követett el senki semmilyen bűncselekményt:

-"Palesztinát éltették"

tényleg, borzasztó dolog, le kellett volna mindenkit lőni aki ezt teszi...

-"Hátat fordítottak az izraeli himnusz alatt"

ez sem törvénybeütköző, csak szimplán bunkóság...

-"Mussolinit méltatták"

láttunk már focistát is náci karlendítéssel gólt ünnepelni, pénzbüntetés lett a vége

"büdös zsidót kiáltottak"

ez az egyetlen amiben nincs kivetnivaló, de ez olyan mintha más meccsen más nem szidná az ellenfelet. Emiatt nem érdemlünk kizárást, még zárt kaput sem.


De ez csak az én véleményem.

2013. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenekért akkor a szervezet felét már rég ki lehetett volna zárni. Pár éve Moldovában játszott a magyar válogatott és ott volt kifüggesztve valamilyen magyarellenes zászló, abból nem lett semmi. Ennyit a fair ítélkezésről.
2013. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bírom ezt a sok nácizót... Kérdezem én, a faji alapú megkülönbötetés élén kik állnak a mai világban? Az persze nem számít.... Amikor a határon túli magyarok ellen hoznak különböző állami intézkedéseket, illetve pusztán barbár hordák verik őket az utcán, akkor hol vannak a nácivadászok? Amikor cigányok büdös magyaroznak, akkor hol vannak a nácivadászok? Ugyebár ezek mind kimerítik a rasszizmus fogalmát. De térjünk vissza a focihoz, Izraelt nem csak mi fogadtuk ilyen barátságosan, jó pár ország megtette ezt már előttünk, persze ez nem felmentő ok, de akkor ők miért nem kaptak büntetést? Ha ők nem kaptak, akkor mi se kapjunk ez így igazságos.... Rómánok egyszer ezzel a felirattal fogadták a magyarokat: "Hány hónapig tartja a magyar nő magában a szart? 9 hónapig" Semmi nem lett belőle. A legundorítóbb az, hogy nem is Israel hisztériázik, hanem az MLSZ... A magyarokon kívül mindenki előrébb való ez a szomorú. Félreértés ne essen, nem vagyok náci, fasiszta meg főleg nem.
2013. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!