Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon kigyógyulok ebből?

Vajon kigyógyulok ebből?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Gyerekként,és fiatalabb koromban is molesztáltak férfiak. Apám csak azt a "példát" mutatta hogyan lehet megverni egy védtelen nőt...

Sokszor megaláztak az "erősebb" nem tagjai.

Igazából lelki sebeket hordozok,önbecsülés stb,amik sosem fognak begyógyulni,még akkor sem ha 7000 lélekbúvár ügyeskedik rajta.

Mostanában kezdtem érezni,hogy szükségem van egy társa,egy nőre. Igazából sosem voltam leszbikus,sem biszex,ezért is furcsa amit érzek. Igazából szexet nem tudnám elképzelni nővel,csak a szerelmet... voltak párjaim férfiak,de ők is elég csúnyán elbántak velem. Mi ez az érzés hogy lányt szeretnék?

A férfiak vonzanak,mert védelmet tudnak adni,de tartok is tőlük,nem tudom elmagyarázni. De ugye kigyógyulok ebből a női vonzódásból?

Kérem,ne tegyék át a kérdésem más kategóriába mert ez mentális betegség!


2013. jan. 14. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Huh, sajnálom amiket írsz. Ha valaki sokáig nem kap meg valamit az ellenkező nemtől akkor előfordulhat olyan eset ahol a saját nemén kezd el gondolkodni. Zárt homogén csoportokban is előfordul ilyen. Ha úgy érzed nem vagy meleg vagy bi. akkor nem is vagy az.


Itt a problémát inkább a férfiak kiválasztásában látom. Az biztos, hogy rossz helyen keresel mert a férfiak nem ilyenek. Persze most mondhatom, hisz a mintáid nem ezt bizonyítják. De ezen csak úgy tudsz változtatni ha megérted, nem minden férfi ilyen.


Figyelj, őszinte leszek veled. Fiú vagyok és volt az életemnek egy olyan szakasza ahol sok sok éven át nem volt párkapcsolatom. Mivel voltak kényszergondolataim így egy idő után eszembe jutott, mi van ha a férfiakhoz vonzódok? Természetessen semmilyen formában sem vonzódtam hozzájuk de mégis ott volt a fejemben a gondolat, hisz az ellenkezőjét sem tudtam bizonyítani. Ez abban a pillanatban megszűnt mikor találtam egy olyan lányt aki szeretett.. És itt a szeret szó nagyon lényeges! Ha most józan ésszel belegondolsz, te is erre vágysz. A nőiesség mindig is egy lágy, érzelmes dologgal azonosítható. Ergo lehet nem nőre vágysz hanem azokra az érzésekre.. De jelenleg azt gondolod ezt csak nőtől kaphatnád meg. Na ez az ami nem igaz :)


Próbálkozz párkereséssel, pl neten. Itt nem kell egyből megnyílnod, jobban válogathatsz mint élőben.


Szóval a válaszom, 100% h 'kigyógyulsz' :)

2013. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!