Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg tudja esetleg mondani...

Meg tudja esetleg mondani valaki, hogy a kézenállásból kinyomás milyen izmokat mozgat?

Figyelt kérdés
Asszem ehhez nem kell plusz információ. Arra gondolok, amikor szabályosan kézenáll valaki, behajlítja majdnem vízszintesbe a kezét, és onnan kitolja magát. Feltételezem, hogy ez tricepszre mindenképp megy, bicepszre szerintem nem. Nem olyan válaszokat kérek, amiben ilyen van, hogy antigravitációs, vagy antagonista izmok, mert kínaiul nem tudok. Nem kérek olyan választ sem, amiben az szerepel, hogy : "gugli a barátod, wiki a barátnéd". Elhiszem, hogy biztos megtalálható lenne, de hátha itt valaki pontosabbat tud. Fekvőtámaszozás például segít ebben valamit?
2010. márc. 21. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem magadtól is rájönnél hogy igen a fekvőtámasz egy elég hasonló gyakorlat ,hasonló izmokat fejlesz , csak a kézenállásból kinyomáshoz nagyon jó egyensúl érzék is kell
2010. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tricepsz váll mell hát
2010. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeket. Egyébként a bicepsz is érdekel, mert arra meg máshol lesz szükségem, csak annak nehezebben állok neki, meg részemről ahhoz jóval nagyobb akaraterő kell. A jó egyensúlyérzékkel szerintem nem lesz gond (6).
2010. márc. 21. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!