Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném formásabbá a...

Hogyan tehetném formásabbá a lábamat? (Kép lent)

Figyelt kérdés

A belső combommal már évek óta nem vagyok elégedett. Kb. 4 éven keresztül 5-6 kiló felesleg volt rajtam, majd lelki okok miatt hirtelen fogytam le, bár közben jártam rendszeresen futni. Sokat futok jelenleg is, sőt otthon már saját testsúllyal elkezdtem edzeni is, fél hónapja fehérjét is szedek az edzések után. Az étkezésemre is odafigyelek. A hirtelen fogyásom kb. 3 éve történt egyébként. A lábam combom feszességével azonban azóta sem vagyok elégedett.

Szerintetek most, hogy elkezdtem erősíteni is, ezzel elérhetném hogy vékonyabb legyen a combom, csak türelmesnek kell lennem? Mit tanácsoltok?

A válaszokat előre is köszönöm!


[link]



2015. okt. 30. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ennél vékonyabb minek? Igyis tul vékony
2015. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

vékonyabb?

nem izmosabbat akartál írni?

guggolás súllyal,vádliemelés és némi kalóriaplusz kellene ide.

de amúgy ellentétes egymással a főkérdés és az alkérdés.

mert formásabb akkor lenne,hogy lenne némi izomzat a ropiság helyett.

a végén meg azt írod vékonyabbat akarsz amikor már így is fejletlen az izomzat vagyis nem formás és ha vékonyabb lenne még kevésbé lenne az.

2015. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Formásabb, a belső combom vékonyabb vagy "laposabb" ha úgy tetszik. :)
2015. okt. 30. 18:13
 4/19 anonim ***** válasza:

El néztem a kérdést bocs

Guggolással kitöréssel felhuzassal meg vastagodik kicsit majd

2015. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igyis o lábad van nem ér össze sehol
2015. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy.

4-5 kiló felesleg nem hiszem hogy volt rajtad, legalábbis a lábaid alapján ezt mondanám.

Vékonyabb combokat pedig ne akarj mert hova?:) így is vékonyak.

Hidd el nem attól lesz szép hogy vékonyabb lesz:)


Az önképeddel nagy baj van szerintem, ha nem veszed tolakodásnak. Vékony vagy és inkább picit ,,hízhatnál'' mint újból fogynál:)


Magasságot és egy súlyt (habár nem illik ilyet kérdezni) leírhatnál mert engem nagyon nagyon érdekel.

2015. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
170 centi vagyok és 51 kg. Amúgy 20 éves múltam.
2015. okt. 30. 19:44
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm hogy rámutattál arra, hogy O lábam van, tisztában vagyok vele, de szeretném ha nem azért nem érne össze, mert ilyen formájú.
2015. okt. 30. 19:46
 9/19 A kérdező kommentje:
Attól tartok egyébként, hogy volt rajtam felesleg, és mivel hirtelen fogytam le, a combom belsején a bőr nem húzódott vissza olyan mértékben, mint kellett volna.
2015. okt. 30. 20:24
 10/19 anonim ***** válasza:

5 kiló az nem nagy fogyás.

A bőr pedig nem feszes alapból. Mivel jobban nem tudott összehúzódni a kitágult bőr ezért marad ilyen. De nem hiszem hogy előtte annyival feszesebb volt.


Inkább szedj fel 1-2 kilót komolyan mondom mert vékonyka vagy 170 centihez:)

2015. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!