Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt köztetek olyan, aki...

Hosszúhajú kérdése:

Van itt köztetek olyan, aki az étkezésén nem változtatott semmit, csak elkezdett sportolni, és attól fogyott?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy fogytatok-e úgy, hogy ugyan úgy ettetek, mint bárki, napi átlagos 2000 kalóriával, csak épp rendszeresen sportoltatok, pl konditerem...

2015. okt. 1. 02:21
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem sokat fogytam, de a háj helyett izom lett, és nem diétáztam tudatosan, ugyanazt ettem mint régen. De nem konditerem, hanem kettlebell otthon. Amíg rendszeresen futottam 20 kilóval könnyebb voltam, és akkor is azt ettem, amit megkívántam, vagy ami volt. De különben egyébként se vagyok egy nagy zabálós, csak annyit eszem, amennyi jól esik, nem degeszre.
2015. okt. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én nem változtattam az étrendemen semmit,mégis két hét intenzív mozgás után négy kilót fogytam,pedig nem is az volt a célom :) azóta is keményen edzek,de már nem fogyok,inkább izmosodok...az étrendem pedig annyit változott,hogy naponta szedek étrendkiegészítőt :)
2015. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
És van itt olyan, aki játszott már zsákbamacskát?
2015. okt. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miután a fogyás a bevitt és elhasznált energiamennyiség arányán múlik, nyilván így is lehet fogyni. Ha tartósan, napi szinten többet használsz, mint amit beviszel, akkor az eredmény nyilván ez lesz.
2015. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez nagyon biztató mert most csak konditermezem, de úgy eszem, mint a ( normális ) emberek.
2015. okt. 3. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Érted, ha eddig mondjuk két egységgel ettél többet és nem mozogtál, akkor kb. két egységből híztál. Ha most mozogsz egy egységnyit, akkor még mindig hízni fogsz, de csak egy egységet. De ha mozogsz három vagy négy egységnyit, akkor már fogyhatsz is.
2015. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, ez jó példalevezetés
2015. okt. 3. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!