Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan tudnám...

Mit tegyek? Hogyan tudnám rábeszélni a szüleim?

Figyelt kérdés
Nálunk a fél család megvan győződve arról, hogy az úszás egy szuper sport. Ebben nincs kétségem, de több éven át kötelezően járattak, miközben nem szerettem és most ezt teszik tesómmal is. Többször próbáltam beszélni velük azzal kapcsolatban, hogy tesómnak ez így nem jó,mert nem szereti, de hárítottak, hogy bebeszélem magamnak. Én már hál'Istennek abbahagytam, de nem engedik meg hogy másra járjak, csak úszni.

2015. szept. 19. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?

Fiu/lany?


Es mivel indokolják, hogy nem mehetsz más sportra?

2015. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14/l Kosaraztam régebben, kb 3-szor eltörtem az ujjaim és azóta nem szeretnék hogy járjak mert nehogy megint eltörjem. Az úszásnál semmi bajunk nem lesz se szalagszakadás, se semmi és formában tart.
2015. szept. 20. 12:06
 3/7 aikiboxer ***** válasza:
Ha semmire sem engednek az elmebeteg szüleid, akkor vagy próbáld meg őket legalább konditeremre rábeszélni, az is veszélytelen; női tornára -- főleg hot ironra -- például... Ha ez se megy, akkor szerezd be a Fegyencedzés c. könyvet és eddz otthon (és olvasd az Angelocska blogot :)), a kajádat meg tedd rendbe az ingyen letölthető Sárga kapszula alapján.
2015. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha 1x eltörik az ujjad utána könnyebben eltörik megint

Csapattársam is 2x eltörte ugyanott az ujjat


En eddig 'Jol jartam' mert a 7 ev alatt csak sokszor belenyultam a labdába es be dagadt az ujjam es meg húzódott az inszalag a lábamba :D


Ennyi erővel az úszásnal meg az uszodában elcsuszol...

Vagy akar be is gorcsolhet a lábad es akkor nem tudsz tőle úszni...


Szóval kb mindegyik sport veszélyes


Es más sportot miert nem próbálhatsz ki?

2015. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as nem elmebetegek, csak túlságosan féltenek ilyen téren. 4-es nekem már 2-szer ugyanott. Azért hogy ne törjem el az egyéb testrészeim :P Vagy csak.
2015. szept. 21. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel az utcára se menj ki :'D

Ra eshet egy tégla a fejedre/eluthet az autó...


Túlságosan feltenek

2015. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ezen a téren igen, féltenek :)
2015. szept. 22. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!