Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én buszvezető szeretnék lenni...

Én buszvezető szeretnék lenni de a szüleim ellenzik hogy nem találok munkát és nem lehet belőle megélni hogyan tudnám rábeszélni őket?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Kérdés hány éves vagy? Busz sofőrt mindegyik volán társasághoz keresnek. Igaz elég nagy felelőség, és nem túl sok a fizetés, mint más szakmákban sem. Talán ezzel a fizetés dologgal érvelhetsz a szüleidnek.
2009. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, a fizetés mindenhol sz@r sajnos itthon, kevés nagyon a jól fizető szakma. Ha neked ez a szíved vágya, szerintem ne hagyd magad.

Arról nem is beszélve, hogy buszsofört tényleg szinte mindig keresnek, szóval biztos munkahely is valamilyen szinten, legalábbis biztosabb, mint sok másik.

2009. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
120-130-at (viszonylag nem is olyan rossz) a buszveztők is megkapják csak szar a munka rend...
2009. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én pl. budapesti buszokon most láttam kiplakátolva, hogy buszvezetőket keresnek. Már ha a fővárosban laksz.
2009. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia

En inkabb javasolnam a vonatvezetes+angol nyelvet aztan megpattansz es mondjuk itt Angliaban heti 3-4 napi munkabol vigan eldegelsz (ezalatt ertem sajat kocsi-sajat haz) aztan meg anyudeknak is kuldhetsz haza :)

2009. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!