Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercinget szeretnék de...

Tantus kérdése:

Nyelvpiercinget szeretnék de szüleim nem akarják megengedni, hogy tudnám őket rábeszélni, hogy megengedjék?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én érveltem. :D

leghamarabb ez gyógyul

nem könnyen észrevehető

nem tudja őket zavarni, ha az én számban van stb

2011. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.De ezekkel már érveltem de ezek se hatották meg őket! :(
2011. dec. 21. 21:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány éwes wagy? Én 13 én is szeretnék, persze nem engedik, de majd fogják pár éw múlwa
2011. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
én 17 évesen csináltattam az első piercingemet, de előtte egy évig kellett mondogatnom. azzal érveltem hogy manapság már társadalmilag teljesen elfogadott (ha azon aggódnak mit szólnak majd a tanárok) és hogy ha meguntad, kiveheted (szóval nem maradsz így örökre)
2011. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok :) akkor neked még nem nagyon fogják megengedni :/
2011. dec. 22. 11:19
 6/13 A kérdező kommentje:

Jajj de jó neked..:)

értelek ..köszi szépen.. igaz én is már lassan 1 éve győszködöm őket,hogy engedjék meg..de már addig eljutottam,hogy a köldökpc-t megengedik(amit nem akarok), de a nyelvpc-t nem :/

2011. dec. 22. 11:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha 18 wagy, elmész a piercingeshez, mindenféle szülői engedély nélkül megcsibáltatják, azt mehetsz. Nagykorú wagy, a szüleid nem szólhatnak bele :)
2011. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom..csak sajnos ez nálunk nem igy megy :/ :)
2011. dec. 22. 18:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Társadalmilag elfogadott a rák gyógykezelése is, ha úgy alakul? Elég kockázatos játék az átszúrósdi. Ne a szüleid ellenérzése legyen a gondolkodásod központjában, hanem ez, megéri-e egy divat(?)hóbort a nem kevés kockázatot? Nyitsz egy kaput a nyelveden, amelyen át beengeded az ellenséget a testedbe.
2011. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Jujj az elõzõ èrdekes válasz... mind1 a piercingrõl hogy nekem 2 ève engedték meg 13èvesen megengedte anyum mert tudta ha tiltja annál inkàbb csinálja a gyerek na és màr 10 évesen megmondtam hogy pàr èv múlva úgyis lesz :) na de ha a köldökbe megengedték nyelvbe miért nem? Mondtad hogy a nyelv 2 hét alatt teljesen begyògyul de még az elõtt is. a köldökkel meg 2 hónapot is szenvedhetsz? Ja és hogy a nyelvvel rendesen fürödhetnél nem ùgy mint a köldökkel? Rengeteg okot tudnék a nyelv miért jobb a köldöknél... próbáld elmondani nekik. Sok sikert. Minnél elõbb sikerüljön ha tényleg szeretnéd.
2011. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!