Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercinget szeretnék, de...

Nyelvpiercinget szeretnék, de nagyon félek a tűktől. Szerintetek meg merjem csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Annyit tudok tanácsolni h ne nézd a piercer kezét, érezni úgysem fogod a szúrást.

Innentől már csak te ismered a tested, hogyan reagálna ilyen esetben.

2011. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vérvételnél általában pánikrohamom szokott lenni... :S
2011. júl. 6. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Megértelek, mert én orr pc-t szeretnék...csak én sem merem megcsináltatni...nagyon félek hogy mikor átlövik fog fájni...:(

De a szépségért szenvedni kell.;)

2011. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne féljetek pár perc az egész. Nem fog fájni, max utána 1 hétig. Nekem 5éve van a nyelvembe, 4éve a számba és 3éve a köldökömbe. Egyik sem fájt. Ja és van tetoválásom is.
2011. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még olyan kérdésem lenne, hogyha X év múlva eszembe jutna az, hogy mégsem kell a pc, akkor ha kiveszem ottmarad a lyuk, vagy egy idő után benő?
2011. júl. 6. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Döntsd el magadban, h megéri-e neked annyira a pc, h esetleg rohamod legyen. Nekem fülembe van több, egyik sem fájt, tehát érezni nem fogod. A szépségért meg kell szenvedned ;)
2011. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kb 8 piercingem volt....2 szépségpötty, 1 nyelv, 2 számba, 2 szemöldök és 1 ínyfék.

Különösebben egyik se fájt.

Előnye a nyelvnek meg az ínyféknek, hogy a szúrás abszolút, de nem fáj..ÉS EZT VEDD SZÓ SZERINT...Én kb. 4-5 éve csináltam és dettó így féltem, de feleslegesen...bár az igaz, hogy utána a nyelv 4-5 napig nagyon fáj...kilehet bírni, de enni nem igen fogsz tudni.

A szemöldök, szépségpötty, meg szájnál kicsit jobban érezni lehetett a szúrást, de az nem fájt úgy utána, mint a nyelv..:D

De ha akarod akkor nyugodtan..én idén 4év után kivettem az összeset...nyelvet a legutoljára, de már szinte nem is látszik..tehát, ha megbánod akkor pikkpakk kitudod venni...:)

2011. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem egy pici pötty látszik a számnál, de nem vészes.
2011. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!