Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercinget szeretnék...

Nyelvpiercinget szeretnék csináltatni! Tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés

.Érdekelne még hogy jó e ha vízben oldott betadinnal és Phlogosol oldattal öblögetek és használható e rá pl mebucain tabletta vagy strepstils?

.Mire kell nagyon odafigyelni hogy ne legyen semmi probléma?

.És mielőtt beteszik lehet e fogyasztani kevéske alkoholt némi feszültségoldás gyanánt?:))


2008. aug. 13. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Azt fogyasztasz előtte, amit akarsz :-) Azt, hogy mivel fertőtlenítsd, majd kérdezd meg a piercingest. Annyira nem fáj a szúrás, ki lehet bírni. Utána nem szabad tejterméket fogyasztni. Meg arra is készülj fel, hogy lehet, hogy a környezeted nem nagyon fogja érteni, hogy mit mondasz. De amikor csináltatod, a piercinges mindenről tájékoztatni fog, de te is egyből rákérdezhetsz ezekre a részletekre.
2008. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fúha:) okéska köszi szépen a gyors választ!
2008. aug. 13. 12:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs piercinged(vagy ha van) akkor ne adj felelötlen tanácsot!Szúr és varratás elött tilos alkoholt, nyugtatót vagy bármi hasonlót fogyasztani!! Ezek befolyásolják a szervezet működésést, az erek kitágulnak és erősebb lehet a vérzés! A fájdalommentességről majd a piercer gondoskodik!

Utána ne egyél tejtermékeket,csak pürés ételeket tudsz majd enni.Kell majd szájfertötlenitővel öblögetned!De a piercinges fog neked tanácsokat adni!Nyugi!

2008. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy nem lenne szabad, de simán megcsinálják a piercinget alkohol által befolyásolt állapotban is. Pl én nem rég voltam Siófokon, ahol a szórakozóhelyek között volt egy tatto szalon is, éjjel is nyitva volt és akármilyen részeg ment be, piercinggel vagy tetoválással jött ki. Szóval azért helytől is függ, hogy megcsinálják-e.
2008. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na jólvan mindegy nem feltétlenül állt szándékomban fogyasztani előtte bármit is de ha lehetne akkor valószinű legurítottam volna egy felest:D

más is túlélte már szóval én is túl fogom:)

köszi az eddigi válaszokat azért még írjatok!;)

2008. aug. 13. 13:14
 6/11 A kérdező kommentje:
nahát de útálom ezt a gépet...elküldi 3szor egymást után -.-...
2008. aug. 13. 13:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szúrják, akkor te abból semmit nem fogsz észrevenni, mert Lydokain sprayvel érzéstelenítenek. Nekem utána se fájt, mikor már nem hatott az érzéstelenítő, csak kajálás közben fájt. Szal ez kinél hogy van. Én kajálás előtt bevettem fájdalomcsillapítót és aztán ettem XD. Egyébként tejeset nem ehetsz minimum 1 hétig, de inkább legyen 2! Mákot se egyél semmiféleképpen, mert ha az belemegy a lyukba, az életbe nem szeded ki! És nekem még mondták, h a fűszeres kajákat is hanyagoljam!

Egyébként minden szalonban mást mondanak, hogy mit hogy csinálj. Nekem először tengerisóval kellett öblögetnem, majd visszamentem kontrollra, és aztán kellett Corsodyl. De ne aggódj, úgyis mindent elmondanak ott, vagy ha nem, akkor kérdezz rá. Egébként a fájdalom simán kibírható, főleg fájdalomcsillapítóval :D.

Én egyáltalán nem bántam meg, hogy emgcsináltattam!

2008. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ok köszi
2008. aug. 13. 18:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van...Én egyik percről a másikra eldöntöötem,hogy csináltatok...Egy ápoló fiú csinálta,Lidokainnal(vagy hogy kell leírni)elérzéstelenítette és már kész is volt...Nekem egyáltalán nem fájt,sőt 100 nyelvpiercinget csináltatnék egy köldökpiercing helyett...
2008. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100 nyelvpiercing 1 köldök helyett...Nem fáj!Egy ápolós fiú csinálta nekem aki csak Lidokiant fújt rá... Utána 1-2 hónapig pösze voltam
2008. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!