Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ducin is kezdjek bele a hip...

Ducin is kezdjek bele a hip hop-ba?

Figyelt kérdés
14 vagyok, és már sokat gondolkoztam azon, hogy kezdjek-e el újra táncolni. 5 évig táncoltam, abbahagytam, és meg is lett az eredménye. Jelenleg elég kövér vagyok, ez ellen szeretnék tenni. (163cm/75kg). Az egyik ismerősöm ajánlotta a hip hop-ot, de nem tudom, hogy érdemes-e újra belekezdeni. Lehet, hogy nem bírnám, esetleg kiröhögnének, hogy a súlyom ellenére is táncolok. Szerintetek jó ötlet, vagy keressek más sportot?

2015. szept. 5. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, akkor miért ne? De arra ne számíts, hogy versenyeken eredményt fogsz elérni, sajnos az ilyen rendezvényeken a zsűrik eléggé lepontozzák a duci fellépőket, bármilyen jók is.


Ha fogyni szeretnél, akkor elsősorban az étrendedet tedd rendbe (semmi lisztes vagy cukros dolog, helyette zöldség és sovány húsok), ha ez megvan, akkor pedig kezdj el rendszeresen mozogni, sportolni. Erre nagyon jó megoldás a hip-hop. :)

2015. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást! :) Remélem a többi lány se lesz olyan profi, egyedül bénázgatni elég rossz lenne. :D
2015. szept. 5. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!