Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lidl-ben kapható Húsfarm...

Lidl-ben kapható Húsfarm pulyka darált húsról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az akciós újságban bukkantam rá, amiben úgy tüntették fel, hogy a zsírtartalma nem éri el a 7%-ot. Nektek mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok erről a fajta húsról? Minőségi hús? Értem én ezalatt, hogy 100%hús és nem az a kevert te××o-s hányadék?

Kicsit már besokalltam a csirkemell-hal kombótól, ezért gondoltam, hogy kipróbálnám ezt.



2015. szept. 4. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit sportol naponta az a pulyka.


Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések.


Én sok mindent nem veszek, amit mások igen. Darált húst biztosan nem, de dobozosat semmiképpen.

2015. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 *Glissade* ***** válasza:
Darálthús felejtő!
2015. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyagiak miatt nekem alakalmenként becsúszott, és ilyen havi 2-3 szinten szerintem teljesen jó és ha már darált hús akkor pulyka, valóban nem túl zsíros, nagyon szembetűnő pl egy névlegesen 20% sertés mellé téve is, de főzés/sütés/ közben/ételben is látszik/érződik rajta, hogy kevésbé zsíros, de ha akciós a kocka akkor az jobb.


1#-es nagyon jó, hogy okoskodsz, de valószínűleg testépítő, vagy sporttáplálkozási értelemben értette a kérdező a kérdését, csak nem részletezte, mert a kategóra választás miatt egyértelmű. De hát még mindig ébren vannak a lassú észjárásúak, pedig már iskolaidő van, ilyenkor azért erősen szűrt az értetlenek jelenléte... :/

2015. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves Utolsó,

Köszönöm, hogy leírtad a véleményed, igen én sem orrba-szájba gondoltam csak havi 2-3szor.

(Tudom, még ha zsíros hús is lenne, nem ettől a pár alkalomtól híznék el, én arra voltam kíváncsi, hogy teljes hús-e a termék. Ezt a kötekedőknek szántam.)

Igen, köszönöm, hogy leírtad a kedves első hozzászólónak, örülök, hogy Neked átjött! :)

Nem akartam egy sima táplálkozási kategóriába "menni", hiszen ott nem feltétlenül tudnak nekem tanácsot adni (legalábbis rövid idő alatt, ami fontos hiszen akciJJó van..-csak vicceltem-) hobbi v. akár versenysportolók.

2015. szept. 5. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!