Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a combom ne...

Mit tegyek, hogy a combom ne érjen össze? (lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér. 173 cm és 63 kg(ez ugye nem sok?). Van egy kis úszógumim, de egy hónapja elkezdtem futni (már jól megy :D), hulahoppozok, meg minden félét szoktam csinálni. Az étkezésemre is nagyon figyelek, (anyukám is egészségesen főz/süt) nem eszem fehér kenyeret, fehér cukrot (eritritet vagy stiviát használok édesítésre) és összességében keveset is eszem (nem éheztetem magam, csak kevés étellel is jól lakom). Most viszon a belső combomra valahogy felment egy kis felesleg és összeér. Nem vastag, csak összeér. Mit tegyek?? Légyszi segítsetek!!

16/L



2015. aug. 14. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Folytasd, amit eddig, és jó lesz. Bár vannak olyanok, akiknek alapból összeér a combjuk, még ha vékonyak is, az ellen pedig nincs mit tenni, genetika...
2015. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 177 centi vagyok és 60 kiló, sportolok, edzek, diétázom, de nekem is összeér. Sőt 55 kilósan is összeért. Ha ilyen alkat vagy, akkor törődj bele, és nézegesd ezt a képet! :-) [link]

Ugye mennyivel jobb az első?

2015. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Naná, hogy szebb :)

Az én combom is izmos, és nekem is az elsőre hasonlít az altestem :D Szerintem a pálcikalábak elég betegesek, nem is értem, hogy egyeseknek miért a csont és bőr a szexi...

23/L

2015. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:) Nem akarok ropi lábakat, csak ez zavart.
2015. aug. 15. 02:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!