Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a combom...

Mit csináljak hogy a combom ne érjen össze?

Figyelt kérdés
Régen nem ért össze de híztam 5 kiót és mind a combomra ment. Nagyon zavar ha rövidnadrágot veszek fel.

2013. aug. 6. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy. Megoldás: futás, guggolás, ugrókötél. Talán ezek a leghasznosabbak.
2013. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta és heti minimum 3-4 aerob edzés, pl kocogás, bicaj. Nincs helyi zsírégetés, nem lehet célzottan combról fogyni.
2013. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Fogj a két térded közé egy focilabdát.
2013. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kosárlabda is jó lesz!
2013. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lencsefőzelék ***** válasza:
65%
Kevesebb zaba, több mozgás.
2013. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Ha a combod nem érintkezik, azt külföldön thigh gap-nek nevezik, gondolom hallottad már.


Ajánlom a youtubeon blogilates-t, az Ő videói között találsz erre is párat, és egy-két hónap alatt látod az eredményt :)

2013. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Előző vagyok.


Azt elfelejtettem, hogy csak azoknak van ilyen általában, akiknek szélesebb egy kicsit a csípőjüknél. Bár más alaknál is lehetséges, de akinek alapból olyan, annak meg könnyebb.

2013. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

kérdésben a válasz:

"Régen nem ért össze de híztam 5 kiót..."


-fogyj 5 kilót!

2014. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!