Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás csak fogyásra jó?...

A futás csak fogyásra jó? Izomnöveléshez nem?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hm. Lábad lesz izmosabb, de nem annyira. Attól inkább jó szép szálkás lábad lesz. De nagy izomtömeget a futás, nem ad.
2015. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rövidtávú sprintek jók bizonyos szintig megadják a terhelést, de a hosszútáv futás nem az izomnövelésről szól.
2015. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Valamennyire a felső testedet is erősíti, de komoly izomepítésre nyilván nem alkalmas. Velem már volt olyan, hogy hosszabb kihagyás után kb. 4 km lefutása után izomlázam lett másnap a felsőtestemben.
2015. aug. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A tüdőnek még nagyon jót tesz tudtommal.
2015. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
10%

Hirtelen nagy izomtömeg növekedés csak proteinekkel érhető el.A futástól is nő egy kicsit de inkább szálkásít és formásít na meg a cerka tobább és keményebb lesz...a proteint,ha csökkented majd azonnal csökken az izomtömeg is és károsan hat a májra meg a sexuális teljesitményre.

A futást választottam és nem bántam meg,ajánlom neked is,de csak mértékkel.

2015. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# légyszíves látogass el egy mezőgazdasági boltba, vegyél egy kötelet és kösd fel magadat egy fára... Vagy ne beszélj baromságokat
2015. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a lábat, hanem a hasat, karokat, derekat is átmozgatja. Izmot nem növel, csak szálkásít, formál, kitartást, állóképességet növel, javítja a vérkeringést is.
2015. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Évekif futottam napi 6-8 km-t. Kitűnően fogyaszt, jó stresszoldó, szálkásít a felső testen (is), imádtam, kikapcsolt, elterelte a gondolataimat, fitten tartott. Egyetlen, de kmoly hátránya: ha csaj a kérdező, akkor a sok es rendszeres futás következményeként garantált a mellek és a segg eltűnése!! Szóval csak finoman vele, vannak párnácskák, amire szükség van... 😉
2015. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!