Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolok rendszeresen de...

Sportolok rendszeresen de mégsem formálódok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
9 éve kézilabdázok ami adott egy jellegzetes alkatot de nem vagyok vele megelégedve, 176 cm vagyok és 60 kiló több visszajelzés szerint híznom kellene de én nem úgy látom. A kézilabda mellé most beiktattam a crossfitet is hátha változik az alkatom jobb irányba. AZ étkezésemre is próbálok minél jobban oda figyelni már 2 éve hogy nem eszek nasikat (csoki,chips stb.)Kicsit kezdek elkeseredni hogy akármennyit edzek semmi változás. A bőröm feszes, izmos is vagyok de semmi jellegzetes alak:/ Nagyon sokat edzek fenékre is mert szeretném ha nagyobb lenne de nem úgy hogy rezegjen rajta a háj pedig sokan azt ajánlják hogy egyek többet és hízzak, de nem hiszem el hogy ettől kezdene el a testem formálódni. Mit csináljak ? Én már kifogytam az ötletekből amit lehetett tényleg megpróbáltam , nagyon sokat jelentenének a tanácsok előre is köszönöm.
2015. júl. 28. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az izomzattól lesz formás a test,vagyis a formálódás izomzat felszedését jelenti.

ha nem végzel célzottan izomfejlesztő gyakorlatokat progresszióban és nincsen étrended amiből tudna építkezni a megedzett izomzat,akkor nem fog nőni,vagyis nem fogsz formásodni.

2015. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!