Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hasamról és a derekamról...

A hasamról és a derekamról sehogy nem tudok lefogyni, pedig rendszeresen mozgok. Mit kéne csinálnom? (kép)

Figyelt kérdés

Már jó ideje kettlebellezek rendszeresen, úgymond "bordától fölfelé" és deréktól lefelé nagyon elégedett is vagyok magammal, de a derekamon a kis zsírpárna sehogy nem akar eltűnni. Ilyesmi van a derekamon:

[link]


A hasam meg valamiért nagyon kiáll előre, amit egyáltalán nem értek, mivel ha befeszítem, kockás. Tehát sok zsír nincs rajta, mégis ha elengedem a hasamat, pólón keresztül kövérnek tűnök, emiatt folyamatosan behúzva kell tartanom..

kb úgy néz ki, mint itt a jobboldali

[link]

Tehát feszes, nem rengős, mégis nagy. Ülve pedig rendesen meg tudom fogni az egészet.


Mindenhol máshol tökre elégedett lennék magammal. Szép, izmos a vádlim és combom. A karjaim lehetnének nagyobbak, de azért már így sem rossz, mellizmommal ugyanez, hogy nem sírnék, ha nagyobb lenne, de igazából nem rossz. Egyedül a has-derék...


Mit kéne csinálnom, hogy lefogyjak innen is?



2015. jún. 30. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Étrendet rendbe tenni, mert 70%-ban azon múlik a fogyás.
2015. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rendes szálkásító étrend.
2015. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!