Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14/l vagyok, és szeptemberig...

14/l vagyok, és szeptemberig megszeretném tanulni a spárgát. Valaki mutat gyakorlatokat? Esetleg eggyütt működik velem?

Figyelt kérdés

Durván egy honapom van rá,szerintem megfelelo gyakorlatokkal sikerulne...nem vagyok tulsolyos,kover...stb...atlagos vagyok...

Minden este szoktam nyujtani,de csak ugy ahogy iskolaba tanultam....

Jo lenne ha valaki egeszen addig tartana velem a kapcsoltatot (netem keresztul) mig meg nem tudom...



2015. júl. 26. 17:39
 1/4 anonim válasza:
Szia!Most nekem is ez a problémám, hogy leakarok menni spárgába nekem van egy edzéstervem a tánc miatt , ha akarod internetet áttudom küldeni és,hogy mikor hol tartasz benne és melyiket akarod lenyomni.Én 12 éves lány vagyok
2015. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vagyok lehet, hogy félreérthető voltam ės csatlakozhatsz az edzésemhez
2015. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt szeretném én is, csak 15/L
2015. júl. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! :)) 14/L lehet, hogy késő de ha valamit szeretnél segítség vagy valami írj nekem ény ugy kezdtem, hogy soha életemben nem tudtam megcsinálni, de mára már megy!! 3 dolog kell hozzá: higgyj magadban, bízz és tegyél érte!! Melyik spárgát szeretnéd megcsinálni?!
2015. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!