Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelne...

Szerintetek ez megfelelne tömegnövelésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tömeget akarok növelni és kitaláltam egy étrendet.

Így nézne ki:

reggel:corn flakes(80% szénhidrát)

tízórai:szendvics csirkemellsonkás+ pl. egy alma( suliba járok szal nem tudok mást kitalálni :S)

délbe:otthoni kaja(általában szokott benne lenni valami hús)

3 óra: Corn flakes+ gyümölcs

fél 4, 4 körül edzés

6 óra:paradicsomos Halkonzerv + gyümölcs, zöldség

8-9 óra:rántotta, gyümölcs, zöldség

Ennyit tudnék kihozni mert még nem keresek pénzt anyámék meg nem vennék meg egy normális tömegnövelő étrend hozzávalóit.

Ja és ha ez megfelelne akkor vennék tejsavó fehérjét hogy egy kicsit növeljem a fehérje bevitelt.

Mit szóltok, mit ajánlatok??


2010. márc. 4. 21:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Úgy nem drága, ha a szüleid adják rá a pénz és hidd el valakinek az is pénz és ez szerintem nem szégyen.
2010. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok már nekem hogy senki nem kezdte így mint én. Étrendnek ez lehet nem a legjobb de legalább megpróbálnám. Amúgy szerintetek sokat segítene valami tömegnövelő??
2010. márc. 6. 10:58
 13/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, idefigyelj: hagy a hülye kiegészítőket. Mindegyik ártalmas, hiába mondanak mást. Nemcsak a szteroidok hanem az összes sz*r fehérje meg kreatin. Miért jó az ha telepumpálod magad vízzel? A koncentrált fehérje köztudottan szétvágja a vesét, ráadásul tesztoszteront kevernek bele a hatás növelésére. Én fél éve járok edzeni, semmit sem változtattam az étrendemen és mégis fejlődök. Hidd el hosszú távon ez a legjobb, ne szedj semmi káros szart, attól hogy a sok tudatlan hülye (már bocs) azt szedi, neked nem kell. Ha mindenképpen akarsz táp.kieget akkor multivitamin szedj (de ne a minidózisú centrum-ot stb.)
2010. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

*hagyd

Folytatva a gondolatmenetem: a nagydózisú vitamin is drága. De még mindig jobb, hogyha a pénzed nem a fehérjébe fekteted. Megnöveli a teljesítményed, szíverősítő,idegrendszer erősítő, és még sorolhatnám.

A gyúrás mellé fontos az aerob edzés beiktatása: pl futás, úszás. A tüdőd tágulásával a mellkasod is át fog alakulni. Ez a legjobb edzésterv, amit tudok ajánlani (egy 16éves, leendő orvos)

2010. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Hát te utolsó b*zdmeg full hülye vagy. Táplálékkiegészítő = kaja, amennyi szart rátukmálnak az emberre mostanság sztem ez még mindig jobb.

Kérdezőnek meg annyit h 1 norm étrendhez nem kell milliomosnak lenni. Pl 1 csomag zab szinte ingyen van, abból 1 nap megehetsz egy egész zacskóval is akár (vízzel természetesen).

2010. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

táplálék kiegészítő= koncentrált, szintetikus fehérje.

nekem ez nem tünik kaja-kategóriának. Inkább te vagy a tudatlan hülye.

2010. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
az tény hogy sok szart rátukmálnak az emberre, ez elég gázos. Nem véletlenül rákos meg cukros minden 2. ember. De attól még nem kell szétverni a vesédet meg a hormonháztartásod a sok gagyi kieggel
2010. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
na jó hogy orvosnak készülsz:) jó hogy újabb marhával bővül az orvostársadalom!!Már bocsánatot kérek ,de én meg már 20 éve vagyok orvos,és én is edzem,és ÉN IS HASZNÁLOM TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐKET!! ENNYI ERŐVEL A KAKAÓ IS KÁROS MERT AZ POR..VAGY A BÉBIKAJA,HISZEN AZ IS KONCENTRÁLT ÉLELMISZER!A TÁPLÁLÉKKIEKÉSZÍTŐK NEM KÁROSAK,HISZEN KONCENTRÁLT ÉLELMISZEREK,AZ ORVOSTANHALLGATÓNK MEG GONDOLKODJON EL EGY PICIT,ÉS OLVASGASSA A TANKÖNYVEIT.
2010. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok te paraszt.Nem tudok még észérveket felhozni, de legalább nem csak egy logikátlan szerencsétlenség vagyok, aki végigmagolta a 6 évet és utána nem tud tisztán látni. Egyik ismerősöm veséje a fehérjétől szart be,ha ez elég indok. Egy adagban van 25 gramm, ha annyira rá vagy szorulva a fehérjére vegyél 1 liter tejet. Abban 33 gramm van
2010. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

a tejben főleg kazein van,1 literben 00.1 tejsavó!!!

egy sportoló napi szükséglete 2 gramm testsúlyonként,de ha orvosnak készülsz tudnod kéne,hogy nem ajánljuk a tejet senkinek.a fehérjétől nem romolhat a vese!max a hiányától

2010. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!