Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelne...

Szerintetek ez megfelelne tömegnövelésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tömeget akarok növelni és kitaláltam egy étrendet.

Így nézne ki:

reggel:corn flakes(80% szénhidrát)

tízórai:szendvics csirkemellsonkás+ pl. egy alma( suliba járok szal nem tudok mást kitalálni :S)

délbe:otthoni kaja(általában szokott benne lenni valami hús)

3 óra: Corn flakes+ gyümölcs

fél 4, 4 körül edzés

6 óra:paradicsomos Halkonzerv + gyümölcs, zöldség

8-9 óra:rántotta, gyümölcs, zöldség

Ennyit tudnék kihozni mert még nem keresek pénzt anyámék meg nem vennék meg egy normális tömegnövelő étrend hozzávalóit.

Ja és ha ez megfelelne akkor vennék tejsavó fehérjét hogy egy kicsit növeljem a fehérje bevitelt.

Mit szóltok, mit ajánlatok??


2010. márc. 4. 21:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és 16 vagyok ha ez számít.
2010. márc. 4. 21:27
 2/20 anonim ***** válasza:

szia!


Tudnál írni kort esetleg kg/t?

Amugy látom írtad hogy beleinvesztálnál egy tajsavófehérjébe

Szerintem inkább vegyél akkor tömegnövelőt(Jumbo,volumass) és abból egy teljes adagot igyál meg egy nap!Persze nem egyben az 5 kanalat:)

Valamint én zabpelyhet beiktatnék, vagy túrót vacsora tájékára

17F

2010. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Testtömeged? Mennyit akarsz nőlni?
2010. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
:) corn flakes-t felejtsd el. Egyenlő a nullával. Reggelre pár szendvics= zsömle megvajazva+sok szalámi+sajt+zöldség; vagy 3 tükörtojás, sonkával-szalámival, kenyérrel, zöldséggel. Napközbe jól jön a csoki és szőlőcukor plusszba ...
2010. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
"Szerintem inkább vegyél akkor tömegnövelőt(Jumbo,volumass) és abból egy teljes adagot igyál" nem mindenkinek van rá pénze oda is írta a legutolsó kommentek meg igaza van. Inkább egyél ilyen cuccokat lassan de biztosan ( tartósan ) fogsz nőni és nem adsz el egy fél házat 1 év alatt.
2010. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
csak a corn flakes-ig olvastam, elröhögtem magam és nem olvastam tovább :DDDD szóval gondolt ezt át még1x
2010. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

NEM!!! szendvics,sonka kilőve,ha suliba nem tudsz másképp,akkor szólj anyádnak pároljon csirkemellet és azt rakd szendvicsbe.

RÍZS!!!! miért nem olvasol utána body builderen?ezt nem lehet egy kétszóba elmagyarázni..

2010. márc. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Figyeljetek nem úgy van az ahogy gondoljátok. Egy héten egyszer van kb csirkemell többször nem. Nem vagyunk gazdagok és anyám nem veszi meg mindennapra a csirkemellet meg a rizset hiába mondom neki. Párolni úgyse fog.

A súlyom 70 kg, 173-174 cm. Még most nem akarok a legnagyobb darab lennide tudom hogy az úgyse 2 hónap lenne ezért akarok gyorsan fejlődni. Majd ha elég lesz a méretem akkor nem emelek a súlyokon.

2010. márc. 5. 14:57
 9/20 A kérdező kommentje:

Ja és olyat azért nem akarok venni aminek magas a szénhidráttartalma mert olyan típus vagyok aki könnyen elhízik, igaz nem vagyok elhízva.

Ja és a corn flakes miért nem lenne jó??

2010. márc. 5. 14:58
 10/20 anonim ***** válasza:

21:28as vagyok


Nemondjátok már nekem hogy a tömegnövelő drága..a jumbo kgkénti ára 2500körül van a 100whey-é olyan 4000-4500körül...

2010. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!