Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tömegnövelésnek jó? Jó így?

Tömegnövelésnek jó? Jó így?

Figyelt kérdés

mindennap 400g rizst ennék úgyhogy edzés előtt 2x100g és edzés után is 2x100g, zabpehely naponta 100g , szőlőcukor edzés után 60-70g.

tojást és ha van itthon hús akkor azt is, tej, tejföl.

naponta ch kb.400g ch meglenne csak a fehérjével van a gond.

ha a fehérje nem lenne naponta 100g az baj lenne?

75kg vagyok 175cm magas


2011. júl. 30. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

szőlőcukor sok. 60g a legeslegteteje sztem. tejet a kismacskának odaadhatod. tejföl sem kell.tojás oké, hús mehet töméntelen mennyiségben(csirkemell, marhahús), esetleg olajoshal.

nekem 54 kilósan kéne 135 g fehérje...

mivel tömegelsz durumtészta is mehet.

2011. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
am ha meg bírod enni a 200g rizst edzés után, meg arra még rá bírod kínálni a szőlőcukros turmixot(főleg ha nem bírod a szőlőcukrot), f*sza gyerek vagy :D
2011. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, baj lenne Schwarzi.

Anyagiak miatt nem jön össze? Akkor kiegészítheted egy Power Proteinnel, ami viszonylag olcsó, és csóró megoldásnak megteszi. /én is rengetegszer voltam már, hogy kevés hússal kellett beérnem, olyankor ezzel egészítem ki./

De az alap a fehérjebevitelnél is a szilárd kaja.

2011. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

oké értem.

de az baj hogy a fehérjét nem tudnám néha megoldani?

ch meglenne mindennap 400g simán.

csak a fehérje nem biztos, és ha nekem kellene 150g fehérje és én abból 100g-ot tudnék néha fedezni akkor az baj?

és miért baj, a ch az megvan ami kell a tömegelésnél.

2011. júl. 30. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Te neked bekattant valami a szénhidrátnál.

A magas ch bevitel valóban fontos, de kevés fehérjével mit sem ér!!!

A fehérjéből épül fel az izom. A pihenőnapokon fejlődik igazán a tested, ekkor is nagy szükség van a tökéletes bevitelre. Nem tudom ezt miért nem tudod megérteni. A fehérje alap!

Hülye dolog, de ha már rangsorolni kell, akkor a pontos fehérjebevitel fontosabb, mint a ch! /tényleg kretén mondat, hisz mindkettő fontos/

2011. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs fehérje nincs fejlődés. A házat tégla nélkül csak malterból fel lehet építeni?
2011. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a minimális mennyiség meglenne.
2011. júl. 31. 12:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Menthetetlen vagy.
2011. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!