Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van koztetek rendszeres...

Van koztetek rendszeres flabélos hasznalo? Nektek tenyleg hasznal?

Figyelt kérdés
Nem fogyszi szeretnek, hanem ido hianyaban ezzel helyettesiteni a sportolast. A kondicionak, lelkiallapotnak, izomzatnak nagyon jot tesz. Nekem ennyi kellene. Igazak ezek? Koszonom a valaszokat

#flabélos. Vibrációs tréner
2015. júl. 1. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sporttal akarod helyettesíteni a sportot. Ez olyan, mintha szeretnél főzni, ezért szakácsot fogadsz. Egyébként teljesen baromság.
2015. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit kérdeznék vissza (és remélem ezzel mindent elmondtam), hogy a kondíció az egy helyben állástól hogyan fog növekedni?
2015. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az idő hiányosok fegyencedzeni szoktak mert bárhol végezhető.

ezért ne mond már,hogy 5x20 guggoláshoz,fekvőtámaszhoz neked kell még egy felesleges rázó mozgás is.

amit meg írtál jellemzést az egész egyszerűen hazugság.

egy kómából felébredt vagy súlyos betegségből,balesetből felépülő embernél érhet el ilyen hatást a flabélosz ellenállása és nem véletlen hogy nagyjából ilyen betegek kezelésére is van alkalmazva alapvetően.

nem pedig erejük teljében lévő felnőtt egészséges embereknél.

2015. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szűcs István Mihályn válasza:
Nekem van, és nagyon jó. Igaz, hogy csak egy hete van meg, de közel 1,5 kg-ot már fogytam és az étkezésemen még csak nem is változtattam. :)
2018. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De jo. Gratulalok. Csak igy tovabb!
2018. dec. 7. 05:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!