Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van koztetek olyan, akirol...

Van koztetek olyan, akirol ugy derult ki, hogy PCOS, hogy kozben mindig is rendszeres ciklusa volt es idoben volt peteerese?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy sima uh. gepen lehetne latni, ha az lennek? Marmint a cisztakat a petefeszken.

Akirol kiderult annak hogy, milyen vizsgalatok voltak? Valamint milyen kezelest kaptak es milyen sikerrel?

Koszi!


2010. szept. 15. 06:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5éve vagyok PCOS, mindig rendszeres volt a ciklusom, soha nem volt vele gond, kicsit elhízott vagyok, ennyi. Nekem uh-n nem látták, csak mior volt egy petevezető átjárhatósági vizsgálatom, akkor fedezték fel a cisztákat, de nagyon minimális volt, és kissebbek mint fél centi. A szövettani eredméynem is pcos lett sajna. Ez év márciusában spontán fogant a babánk, most vagyok 26+1hetes kismama. :) Semmilyen kezelést nem kaptam, csak diétáznom kellett! Sok sikert nektek is!
2010. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!