Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Hogyan csináljam?

SÜRGŐS! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Szombaton felvételim lesz. Az angolspárgát kellene valahogy töéletesítenem. Még úgy 4-5 cm hiányzik hogy teljesen lent legyen. Hogyan kellene lenyomni vagy valami nagyonjó nyújtással segíteni rajt? Írjatok, FONTOS. Köszi.
2010. márc. 2. 13:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát annyi volt, hogy annak adtak esélyt aki nem tudott semmit. :S Volt velem egy másik lány is ő volt a csoportban a legjobb. Amikor megmondták, hogy ő sem jutott tovább nem tudott felkelni a padról legalább egy percig. Kint meg amikor kiértünk sírógörcsöt kapott. Amikor jöttünk sorban nekünk nem volt nevünk csak a két másiknak...... Nekik teljesen segítőkészek voltak. Semmit nem kellett mondanunk. Aztán még az is kiderült, hogy a szülők oda jártak. Hát ez számított, meg a kapcsolatok...... :( Az egész áterés volt, mert a papírokon és a neten sem ez a felvételi menet volt.
2010. márc. 8. 15:28
 12/14 anonim ***** válasza:

:(:(:( Őszintén, nagyon sajnálom, hogy ezzel kellett szembetalálnod magad. Sajnos igen, manapság a kapcsolatok sokkal, de sokkal jobban számítanak, mint a tehetség, a képességek, és szerintem ez nagyon nincs jól így. Tényleg nagyon sajnálom, és nagyon remélem, hogy egy jobb és tisztességesebb helyen, még jobban felkészülve legközelebb sikeres leszel.

Egyébként valamiért azt hittem, hogy fiú vagy, legalábbis fiút képzeltem az éter feléd eső pontjára. :)

Pontosan ez milyen felvételi volt és mire?

2010. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem. Lány vagyok. :D Művészetibe felvételiztem, tánc tagozatra.
2010. márc. 11. 23:10
 14/14 anonim ***** válasza:

Értem, köszönöm a választ. :)

Még egyszer sajnálom, hogy nem sikerült, és kívánom, hogy legközelebb sikerüljön, méghozzá oda, ahol tényleg szívesen tanulnál.

2010. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!