Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sürgős! Segítség kéne! Hogy...

Sürgős! Segítség kéne! Hogy csináljam ezt meg a slimBrowserben (iexplorerre épülő böngésző)? (lent)

Figyelt kérdés
szal az a gondom,hogy a slimbrowserben(iexplorerre épülő böngésző,tehát olyan mint,az IE,csak kicsit több extrával)rákerestem a googleban néhány dologra.És amikor ismét rákeresek valamire és az alsó keresőhöz megyek és ha megnyomom az egyik betűt kiadja azt,amire kerestem én személyesen a googleban.pl:beírtam,hogy játék ásárlás,megnyomtam a "j" betűt és kiadta ,hogy "játékvásárlás".Lényegalényeg:hogy lehet megcsinálni,hogy ezt ne csinálja,hogy kiadja,amire mmár rákerestem?(alsó kereső-aki nem értené- pl: [link] az alsó kis rész ahova írni lehet,NEM A FELSŐ!)
2010. dec. 16. 18:53
 1/1 A kérdező kommentje:
bocs a rossz áttekinthetőségért,de kapkodtam,mert sietek.egyébként azért akarom kitörölni,mert egyik rokonomnak veszek karácsonyra és beírtam oda,hogy mit veszek és nem szeretném ha meglátná...
2010. dec. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!