Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot/harcművész...

Milyen küzdősportot/harcművészetet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hogy pontosítsak inkább az érdekelne , hogy vékony testalkathoz mi lenne a legideálisabb küzdősport/harcművészet 175 cm vagyok és általában 55-60 kiló között ingázok. Régen kung fu-am ami jó volt mert levezettem minden mozgásigényemet és a tanárunk is nagyon jól oktatott nem csak kung fu alapokat hanem más stílusokat is mutatott és tanított nekünk , ilyen helyet keresek most is de nem igen találtam még vagy ha igen kilógtam a sorból a fent leírtak miatt.Szóval ha valaki tud ilyen helyet akkor megköszönném ha leírná.

2015. jún. 21. 14:15
 1/1 aikiboxer ***** válasza:
Vékony testalkathoz ideális az ökölvívás. Keress egy klubot ahol van hobbista edzés is. :)
2015. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!