Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással fogyás?

Futással fogyás?

Figyelt kérdés
Le szeretnék adni kb 5 kilót ( 166cm 61kg vagyok most) és ezért elkezdtem futni napi 45perc-1 órát. Ezzel eredményes lehetek? Tudom, hogy fontos az is,hogy mit eszek, igyekszem arra is figyelni, hogy egészségesen étkezzek. (Eddig sem tömtem magam cukros, nagyon zsíros dolgokkal)

2015. jún. 13. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a mit, hanem a mennyit a lényeges. Persze alap, hogy liszt, cukor, napraforgóolaj kuka. Egyél kalóriadeficitben és akkor menni fog. Futással is csak akkor tudsz fogyni, ha az összkcalégetésed nagyobb mint a beviteled. Futhatsz napi 2 órát is ha többet eszel, nem fog menni.
2015. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, eredményes lehetsz, én is fogytam pár kilót, mikor aktívan futni kezdtem.


A 45-60 perc teljesen jó, de nem biztos, hogy érdemes minden nap menni, pár nap szünetet iktass be, hogy regenerálódhass.

Az étkezésemen pedig nem változtattam drasztikusan, többé kevésbé mindent megeszek amit régen, első sorban a tényleg felesleges dolgokat szórtam ki a napi rutinból (cukros üdítők, rágcsálni valók), nem mondom, hogy néha nem iszom egy pohárral, vagy nem rágcsálok el valamit, de leszoktam arról, hogy ez napi szinten legyen, mostanában már kevésbé is kívánom, havonta ha iszom egy colát már sokat mondok.

2015. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. jún. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!