Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és nemrég volt egy térdműtétem. Emiatt sajnos elég sok sportról le kell mondanom. Nem tudok futni, biciklizni se sokat. Mit tudbék akkor sportolni? (Valamit muszáj lenne mert elég könnyen hízok xd)

2015. jún. 12. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudjuk így megmondani, nem tudjuk mi van a térdeddel. De mindenképp keress egy normális, sportolást legalább elfogadó orvost, valamint hasznos lehet egy normális, sportban járatos (!) gyógytornásszal is konzultálni.


Lehet, hogy fizetni kell, de mégis csak az egészségedről van szó.

2015. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne tudni, mivel műtötték a térded. Nekem a traumatológus mondjuk pont előírta a biciklizést.
2015. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Laparoscopos térdműtét volt. Kettős hártya volt a térdem belső részénél ami bevérzett, behegesedett és nagyon durván bedagadt. Ezt a hártyát kellett eltávolítani. Emiatt átvágták a szalagokat is ezért most bem tudom behajlítani se még teljesen.
2015. jún. 12. 12:36
 4/6 anonim válasza:
Úszás:) illetve bármi vízben űzhető sport. Nem csak a térdedet kímélni, de az összes ízületedet is egyben ;)
2015. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem lesz gyógytorna, fizió is, majd azután esetleg kérd ki a dokid és a gyógytornászod tanácsát.
2015. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, ebben az állapotban biztos kell még gyógytornát csinálnod.
2015. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!