Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen aAszfaltra való futó...

Zodor kérdése:

Milyen aAszfaltra való futó cipőt javasoltok 20-25 km távra (hetente akár 2,3 alkalommal)?

Figyelt kérdés
OTP szép kártya felhasználhatósága miatt most elsősorban adidas és nike cipők érdelne (persze mást is szívesen fogadok, mert max. nem a szép kártyáról fizetem vagy üzletet is hozzá ahol elfogadják a szép káryta szabadidő alszámlát.)

2015. ápr. 20. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Betonon nem futunk!

2. [link]

2015. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a cikket olvastam, amúgy kb. 2500 km-t futottam betonon. A kérdés cipőre vonatkozott, és azért kérdezem, mert nincs annyi pénzem (látszik, hogy szép kártyáról fizetném ezt is), hogy mindenfajta cipőt kipróbáljak, az üzletek szinte 0 infót adnak arról, hogy milyen úttípusra ajánlják, ha írják is, azt nem, hogy mennyire terhelhető, és milyen érdekes ezeket az infókat a gyártók honlapján sem találom (lehet, hogy béna vagyok, nem kizárt).
2015. ápr. 21. 08:51
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nike lunarglide modelleket ajánlom. Saját tapasztalat. Viszont a szabadidő zsebes elfogadással én is bajban vagyok. Ahol találok megfelelő cipőt ott nem fogadják el, ahol pedig elfogadják ott nincs olyan cipő amit szeretnék. Esetleg ha találtál ilyen boltot akkor érdekelne melyik volt az.

2016. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!