Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit javasoltok, hogy...

Ti mit javasoltok, hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni, hogy kicsit fejlődhessek. Leírom hogy min szeretnék változtatni és miért, kérlek ne nagyon szóljatok úgy le. Sokan ezen sem hajlandóak változtatni.


Szóval! Kezdhetném ott, hogy egy óriási kocka vagyok, kevés időt töltök a levegőn, és nem is sportolok.

Nyáron szoktam kerékpározni, de kis távokon pár órát.

Szeretnék ezen változtatni, és elkezdeni egy picit edzeni.

Állóképesség fejlesztése, gyúrni és egyebek.

Kezdésnek az állóképességem fejleszteném, ami nagyon kicsi. Gondoltam itt futásra, csak olyan 700-800 métert bírok folyamatosan. Ha nagyon kell bírom tovább is, de a 800 végére általában végem van.

Sportpálya van a környéken, így hely lenne.

Ti hogy állnátok neki, mennyivel kezdenétek, hogy emelnétek a távokat és a többi?

Kondinál is, sorozatokat miből mennyit, hogy. :)

Kor: 16-17

Ezen a téren laikus vagyok. Kockaság ártalma.

Kérlek segítsetek, szeretnék változtatni!

Köszönöm!



2015. márc. 26. 19:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék csapatos sportokat, gondolok itt kézilabda és foci.
2015. márc. 26. 19:20
 2/4 anonim ***** válasza:
öcsém is óriási kocka, eleinte röhögtem az ötleten is, de végülis működik, a futógép elé szerelt egy tv állványt, meg egy kis polcot, edzés előtt kiköltözteti a tv-t meg a ps4-et... 1.5-2 órát kocog és észre sem veszi, mert játszik közben...
2015. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szép, hát gratulálni tudok. :)

Na most én PS4 és futógép hiányában mást kell válasszak.

2015. márc. 26. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 119-ről indultam, és 4 hónap alatt mentem le 95-re. Első nap 600 métert futottam,és végem volt. Összeért a combom a hájtól, és véresre dörzsölte ez a kis futás. Onnantól kezdve mindennap lementem futni, kivéve, ha nagyon rossz idő volt. És a vacsorát teljesen elhagytam, ami nem volt megterhelő, inkább furcsa volt, hogy az esti filmhez nem majszolok. Ja és ami talán még fontos, hogy mp3-ra raktam olyan zenéket, amiket szeretek, és futás közben ezeket hallgattam, mert nélküle unalmas lett volna. Ahova lejártam, az kimondottan futópálya volt, gumírozott alappal, ahova sokan jártak le, fiúk-lányok, idősebbek-fiatalabbak. Így nem vált unalmassá a sport.
2015. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!