Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet kisebb a mellem a...

Lehet kisebb a mellem a futástól? 18L

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy nem kellene futnom, mert vékony vagyok (165 cm és 55 kg) és a mellemből fogok fogyni. Olvasgattam a futásról cikkeket, de erről nem találtam, csupán az izomvesztéssel kapcsolatban.

2015. máj. 9. 14:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A hagyományos melltartók jók a mindennapokban, ugrálós, futós sporthoz viszont olyan kell, ami tényleg tart is. Hagyományos melltartót kár felvenni mellé, mert csak el fognak csúszni, dörzsölni fog, megnyom (főleg ha megizzadsz, akkor könnyű kidörzsölődni, nekem legalábbis érzékeny a bőröm). Ne olyat vegyél, amit valamelyik hagyományos gyártó csinál, hanem direkt sportszer boltban (ha pesti vagy vannak már futó boltok is elég jó kínálattal).


A legjobbak szerintem ezek a fazonok: [link]


Sokat fel kell próbálni, mert mindegyik egy picit más szabás még márkán belül is, és nem mindegyik kényelmes.

2015. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Majd szétnézek akkor! Köszönöm! :)

Futócipőre is mostanában áldoztam, de hát ég és föld a teremcipőhöz képest, futócipőben mintha magától vinne a lábam. :D

2015. máj. 9. 16:50
 23/24 anonim ***** válasza:

Sokan futnak "sportcipőben", vagy divat cipőben, de attól, hogy valamit a Nike gyártott még nem lesz futócipő. Ha ha a cipő ekkora különbség, akkor bízz a melltartóban is.

Találkozunk ősszel a félmaratonon!

2015. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Nagy Rebekaaaa válasza:
Sportolni lehet és az izomveszteség is csak hosszabb mozgás után lehet, de ezért kell enni utána. Én is sportolok, futok (atletika), meg régebben kondizgattam is kicsit, de a mellem még az eredeti. :)
2015. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!