Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet kisebb a mellem a...

Lehet kisebb a mellem a futástól? 18L

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy nem kellene futnom, mert vékony vagyok (165 cm és 55 kg) és a mellemből fogok fogyni. Olvasgattam a futásról cikkeket, de erről nem találtam, csupán az izomvesztéssel kapcsolatban.

2015. máj. 9. 14:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

# 10/10


Szerintem a 8-as csak viccelt...

2015. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Áh köszönöm 8-as, egy fiú barátommal járok futni, felvetem neki az ötletet, hátha rá tudom venni. :)


Sportolok amúgy, heti 2-szer vagy 3-szor jógázom, csak szerettem volna az érettségi szünetben még valamit, hogy levezessem a feszültséget meg az egész napos itthon ülést.

(Amúgy általános tévhit, hogy a jóga ilyen kis nyújtás meg tornázás. Nem az, rengeteget erősítünk, saját testsúlyos gyakorlatokkal, elég kemény.)

2015. máj. 9. 15:17
 13/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez nem olyan bonyolult. Ha többet eszel, akkor nem leszel kalória mínuszban a futás által. Ergo nem fogysz. Mellből sem.
2015. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Zsolt ez ember függő

Ha gyors az anyagcseréje ehet bármennyit nagyon nehezen fog fogyni. Tavaly nyáron kipróbáltam a dolgot, napi 7-8-9x ettem töménytelen mennyiséget és hogy is mondjam.... Az anyagcsere igencsak visszafogott pedig rengeteg kaja ment be és semmit nem híztam.

2015. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Múltkor 5 barátnőmmel beszélgettünk.

Egyikük sovány volt világ életében Másik lefogyott és nem tehet róla. Harmadik elhízott, és mindig is ilyen volt, a negyedik vékony volt és elhízott, az ötödik én voltam aki rendben van. Mondtam hogy írok kalória naplót és nagyon érdekes, ajánlottam nekik is. A vékonyak azt vallották hogy zabálnak és nem híznak, az elhízottak hogy ők nem is esznek sokat.

2 hét múlva újra találkoztunk, kérdeztem írták-e. A két vékony lány megállapította hogy iszonyatosan nehéz 1800 kalóriát megenni, ők csipegetnek, de 3 kocka csoki alig számít valamit.

A 2 elhízott lány meg mondta hogy hát igyekeznek 2200 kalóriát betartani legalább, de hát az "iszonyat kevés".


Számít a genetika, van aki nehezen fogy és nehezen hízik, de ne higgye senki, hogy megváltozhatatlan.

2015. máj. 9. 15:30
 16/24 anonim ***** válasza:
Igen, egyènfüggő is. De mindenki tud kalória pluszban vagy mínuszban lenni. Csak más-más mennyiségekkel.
2015. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Elég nehéz pluszba nyomni a kalóriát ha a fölösleget kipakolod reggel:)


Én nem csak az én véleményem szerint ettem sokat. 3 óránként simán ettem egy púpos tányér rizst mellé csirkét és zöldséget. 2 kajálás között pedig gyümölcsöt és zöldséget is fogyasztottam. Majd idén nyáron megpróbálom megint:)


Amúgy ez igaz, kinek mi számít soknak. Ha te letúrsz egy helyben egy tál háztartási kekszet az 30-40 dkg és nem is tűnik soknak.

A vékonynak gyakran hiszik hogy sokat esznek, a ducik pedig hogy keveset pedig inkább fordítva igaz. (az elhízások 99%-a a rossz étkezésen és a kevés mozgáson alapszik)

2015. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

1:40-es félmaratont tudok, hasonló alkattal, a nyár végére amikor a legjobb a formám, akkor 50kg a súlyom, de a melleim köszönik jól vannak, nem fogytak le (B kosár, de mivel elég vékony vagyok ezért inkább nagyobbnak tűnik).


Ami fontosabb, hogy vegyél egy jó sport melltartót, ami minél szorosabban tart, hogy ne ereszkedjenek meg.

2015. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Lehet neked nem tűnik el de sokaknak igen.


Én lány lennék nem vállalnám be hogy lehet, de aki merészebb annak hajrá.

2015. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó! :) (nekem is B, az alakom hoz pont normál)

Sportmelltartó mindenképpen muszáj? Az a problémám a legtöbbel, hogy eléggé átfeszül benne a mell, és kissé szégyenlős vagyok, csak sima melltartóra merném rávenni, annak meg gondolom nincs értelme.

2015. máj. 9. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!