Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék belekezdeni Shaun T...

Szeretnék belekezdeni Shaun T valamelyik videójába (insanity, t25, stb. ), de pillanatnyilag nem túl jó az állóképességem, melyikkel kezdjem?

Figyelt kérdés
Vagy még mielőtt bármelyikbe is belekezdenék csináljak valami mást? Ami felkészít? De mit mozogjak?

2015. ápr. 29. 06:36
 1/2 anonim válasza:

focus t25

főleg az alpha t25. az viszonylag "könnyű" és ott is van módosított verzió (egy keleti csaj csinálja oldalt), kezd azzal aztán ha megy, csinálod amit a többi emberke a videón, végül áttérhetsz a beta verzióra.

Insanity nagyon király, de oda már kell edzettség vagy hát megpróbálhatod de összességében a felét se fogod csinálni mert folyton pihenned kell majd. Ott az edzések hosszabbak is, nem 25 perc hanem 35-60 .

2015. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Insanityvel kezdtem az elejétől, és bár az elején tényleg majd' beledöglöttem, nagyon hamar belejöttem. Szerencsére nem lett semmi bajom, de vigyázni kell ezzel, mert ismerősömnek strapára vágta a térdét egy időre.
2015. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!