Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet attól sikeres az insanit...

Lehet attól sikeres az insanity (shaun t) edzésem, ha két napot kihagyok és úgy folytatom mintha az is meglett volna?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 19:11
 1/3 anonim válasza:

Ennek így nem sok értelmét látom.. ha mondjuk gyakran csinálsz kihagyásokat ("mert nincs időm" "nincs kedvem") akkor 1 hónap múlva alig leszel túl néhány edzésen.

Csináld rendesen, nem baj, ha hagysz ki napokat, de mindig onnan folytasd, ahol abbahagytad.

Nekem az első 2 hét után kiesett 1 hét betegség miatt, majd úgy folytattam, ahogy az utolsó héten abbahagytam.

2015. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De attól végig csináltad? Milyen lett az eredmény?
2015. ápr. 19. 10:38
 3/3 anonim válasza:

Persze :) Én néha nem 1 napos szünetet hagyok, hanem 2-3 naposat. Van, hogy érzem: szükségem van a regenerálódásra. De az is megesik, hogy beteg vagyok. Betegen nem szeretek tornázni, mert akkor az ember elnagyolja a dolgokat. Azzal pedig nem segítem előre magam.

Én most kezdtem a 2. hónapot... hát, nem semmi. Kitartás kell hozzá, de megéri. Nekem az első hónap után centikben ment le a hasamból, elkezdtek látszódni a kockáim és kerekebb lett a fenekem. :-)))

2015. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!