Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha egyszerűen nem tudok futni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, nem sportolok komolyan, de rendszeresen mozgok otthon, biciklivel járok mindenhova, kondizom is néha és futok is heti egyszer. Viszont mégis gondok vannak a futassal, eleg nehezen megy de ennek ellenére általában lefutok 6-7-8 km-t egy alkalommal. Viszont vannak olyan napok amikor kb 500-800 m után ugy erzem hogy nem birom tovább, kiugrik a szívem, nem kapok levegőt és mindjárt odahányok. Ilyenkor rettenetesen leizzadok, szédülök és egyszerűen nem tudok futni, csak fekszem 10-15 percet mire kicsit jobban érzem magam. Szerintetek ez mitől lehet? Valamit rosszul csinálok? Hogy lehetne elkerülni??

2015. ápr. 18. 18:21
 1/2 anonim válasza:
Lehet hülye feltevés, de nincs kapcsolatban a menzeszeddel? Például nálam peteéréskor megy a pörgés, futottam 10kmert...Ma meg sikerült 4et, úgy hogy 3x megálltam és 3 nap múlva jön meg.
2015. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tudom, igazabol erre még nem gondoltam és nem figyeltem meg, hogy összefüggésben van-e de tényleg meg fog jönni néhány nap múlva, úgyhogy meglehet hogy ez az oka. köszi a választ, oda fogok figyelni hogy van e köze a menzeszemnek ehhez az egeszhez.
2015. ápr. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!