Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ősszel elkezdtem edzeni, hogy...

Ősszel elkezdtem edzeni, hogy feszesebbé tegyem a hasam, de 1-2 hónapra leálltam, most újra kezdtem egy hete! A probélám az, hogy iszonyatos izomláz gyötör, és néha alig tudok felállni! A hét minden napján kell edzenem? Tarthatok egy nap pihenöt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 19:37
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom, ha valaki hosszabb idő (akár egy hónap) után kezd (újra) edzeni, akkor heti 2 alkalom az ideális. De ha többet akarsz, az se baj, csak addig csináld, amíg jól esik, és ha annyira rossz, tarts pihenőnapokat - persze, hogy lehet így is hatékony az edzés. Izomlázra pedig szőlőcukor. Lehet kapni por és "cukorka" alakban is. Vagy nagyon sok mazsolát/szőlőt egyél.
2010. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
edzzél minden nap, hamar megszokod, és akkor nme lesz izomláz!
2010. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!