Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kéne csinálnom naponta...

Mennyit kéne csinálnom naponta, hogy legyen látszata?

Figyelt kérdés
Naponta szoktam másfél kg-val súlyzozni (amíg el nem fárad a karom nem bírok túl sokat kb egy hete előtte meg fél-el csináltam 2-3hétig) hogy izmosabb legyen a karom mennyi ideig vagy mennyit kéne csinálnom hogy formásabb, erősebb karom legyen?? lány vagyok köszii előreis
2010. febr. 19. 20:47
 1/4 anonim válasza:
szerintem 2-3 hónap.
2010. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuknem aztkérdeztemmennyi idő alatt lesz látszata henm hogy naponta mennyinek van eredménye de azé köcce :D
2010. febr. 19. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Annak, hogy kis súlyt emelgetsz nagyon sokszor, nem igazán van értelme. Az izmok attól kezdenek el erősödni és nőni, ha olyan terhelés éri őket, amiből 6-8-10 ismétlésnél többet nem tudsz megcsinálni!

Gondolj bele, a láb izmai minden lépésnél dolgoznak, mégsem izmosodsz egyre jobban attól, hogy egész nap állsz rajtuk, és jössz-mész. Ezért van a konditerem, és ezért kell egyre nagyobb súlyzókat használni ahogy az ember erősödik


Egy dietetikus személyi edző

2010. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval ha vmi olyan nehezet emelek amit kb 8-10 szer tudok felemelni az a jó?? Amit mostcsinálok annak nincs is értelme XD? Akkor azgáz XD

köszí :D minden gúny nélkül!

2010. febr. 19. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!