Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sok szabadidőm van, mit tehetnék?

Sok szabadidőm van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Zongorázom, fuvolázom, rajzolok, imádok olvasni is, és jól is tanulok. Néha szoktam sportolni, de szeretnék több elfoglaltságot, bármilyen hasznos, értékes tevékenységet. Változatosabb, több dolgot akarok csinálni egy nap, mert suli után, ha már meg is tanultam, olvastam, stb., még mindig van temérdek időm. Ilyenkor sajnos a TV-t kezdem bámulni, és eszek, eszek, (már csak unalmamban) pedig fogyni szeretnék. Van valami ötletetek, jó tanácsotok? Esetleg mit sportoljak? Előre is köszi!
2010. febr. 19. 18:43
1 2
 1/11 anonim válasza:

próbáld ki a jógát, esetleg a meditációt.

valamilyen barkácsolós hobbit is választhatsz. esetleg valamilyen (önkéntes)munka? állatokat szereted? például besegíthetnél menhelyen, vagy akár időseknél, vagy mondjuk telefonos segélyszolgálatnál, ezek mind rugalmas időbeosztásúak, és sok tapasztalatot szerezhetsz, ami később nagyon hasznos lehet. hajrá:)

2010. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

golf? megnyugtat

baseball? élvezhető ha van jó társaság

foci? pont mint az előző


etc...etc...

2010. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet pl. Akár magadtól.
2010. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Van hat köbméter fám, ha gondolod összevághatnánk!
2010. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hmm, nagyon köszi az ötleteket! :) A jóga beindította a fantáziámat :) És szerintetek hogyan tanuljak egy nyelvet magamtól? És milyet érdemes?
2010. febr. 19. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Futás mindenképpen! Ha érdekel komolyabban, akkor visszatérhetünk rá...
2010. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én most kezdtem el spanyolul tanulni netről...elég nehéz és időigényes-sajnos nekem nincs szinte semmire időm. De akár sportolj vmit mondjuk fuss vagy kézizz!
2010. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lovaglás, vitorlázó repülés? Az első olcsóbb, a második drágább sport. Az első csak pár órás elfoglaltság, a második egy egész nap (esetleg hétvége). Az első jobban megmozgat fizikailag, a második szellemileg is (kell ám tanulni mindenféle elméletet) és azért fizikailag is elfáraszt, bár nem annyira. Az első egész évben űzhető sport, a második télen nehézkesebb.
2010. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát érdekelne a futás. Hidegben mondjuk rossz futni. De azért megpróbálom, van a közelben egy stadion, oda kimegyek. Köszi :)
2010. márc. 14. 19:54
 10/11 anonim válasza:
menj konditerembe! én is odajárok és imádom :D
2010. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!