Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan melegítsek be illetve...

Hogyan melegítsek be illetve nyújtsak le és mennyi ideig tartson ez az alábbi mozgásformák esetén?

Figyelt kérdés

Én jelenleg súlyvesztés céljából "mozgolódom"

3 féle mozgást végzek, mindegyiknél ugyanúgy kell bemelegíteni és nyújtani vagy ez mozgásformától függ?


először is szoktam: elég meredek emelkedőn felfelé gyalogolni ez kb negyed óra, majd meredek lépcsőzöm ez kb 5 perc majd utána kocogok negyed órát


valamint itthon szoktam kicsit még tornázgatni ami tartalmaz: guggolás, négyütemű fekvőtámasz, hátizom gyakorlat és hasprés majd levezetőnek kicsit ugrálókötelezem de azt nem sokat, ez így összesen kb negyed óra 20 percet vesz igénybe


valamint szoktam biciklizni is, áltlában nem hosszú ideig és egyenes terepen, hanem emelkedőn, ami igencsak megdolgoztatja a combom, jobban ég ettől, mint a guggolásoktól :D ezt kb 10 percig csinálom majd utána még ugyanennyi egyenes út


szóval mind a 3 mozgásfajtára ugyanúgy kell melegíteni és nyújtani? valamint milyen bemelgítő és nyújtó gyakorlatokat csináljak?


2015. ápr. 9. 10:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!