Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire értékelnéd a Kung...

Mennyire értékelnéd a Kung Fu-t egy 10-es skálán ha az állóképességet, az önvédelmet, az erőt (külső), a koncentrációt, meg úgy gyakorlatilag mindent nézel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy valaki milyen szinten tud kung Fu-zni, ha valaki nagyon profi, és a legjobbak közt van akkor még 10-es is lehet.
2010. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én tuti, hogy 10-est
2010. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

állóképesség 10

önvédelem ha csak a tradicionális kungfu-t tanulod akkor 6 inkább... brutális teknikák vannak, de hogy azt éles helyzetben is használd nagyon sokat kell tudni és mindet tökéletesen :)

erő... edző függő, nálunk olyan erőnlétek vannak hogy örülök ha feltudok állni utána :D szóval 10

koncentráció.. megint csak edző függő, hogy van e meditálás ilyenek, az nálunk egy 8as.



ezt átlagolva, 8,5 :)

2010. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PcCsaj válasza:
10-es !!!!!! Én Wing tsun Kung fu-ztam 1,5 évig és mondhatom, hogy 10-es!!
2010. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!