Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással hogy tudnék hízni?

Futással hogy tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen futok, és már nem szeretnék többet fogyni. Most már jó lenne, egy kis izmot is felszedni. A sportok közül viszont, csak a futást szeretem. Hetente 3-4 alkalommal futok 5 km. Fussak kevesebbet, gyorsabban? Szedjek egy kis proteint? Van rá megoldás?
2015. márc. 1. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
futással sehogy
2015. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eleget eszel mellé, akkor nem fogsz fogyni, viszont egy szint után egyenesen hízni fogsz a kajatöbblettől, izomépítés nélkül, mivel a futás nem alkalmas igazán izomépítésre. Max. a lábadon vehetsz észre némi változást, ha szerencsés a genetikád. Esetleg súllyal, hegymenetben lehet még értelme, viszont ennek vannak hátrányai, pl. az ízületekre nézve. Szerintem értelmesebb volna rendes, izomépítésre alkalmas edzést is beiktatni, ha már komolyan izmosodni akarsz.
2015. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi. Kb erre számítottam....
2015. márc. 1. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen erőnléti edzést ajánlanék (fegyencedzés, kondi). Protein felesleges, ne szórd erre a pénzed. :)
2015. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rövid távos edzéssel lehet izmot felszedni,de azzal sem könnyű, és ez már komolyabb ismereteket is igényel,mint lekocogni 5-10 kilométert. Továbbá,lehet nem is találod majd olyan vonzónak,mint kimenni és lazábban kocogni egyet.
2015. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2015. márc. 8. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!